ANGĀRI, VĀRTI, GARĀŽAS UN CITI PAKALPOJUMI PRIVĀTPERSNĀM.

Saimniecību labiekārtošanai, ar vien biežāk diez izmantotas dažādas metāla konstrukcijas un metāla būves. Vārti un to būvniecība, garāžas un angāri ir tikai neliela metālizstrādājumu grupa, kas ar vien biežāk tiek izmantoti mājsaimniecībās.

Labas kvalitātes vārtus savā īpašumā vēlas uzstādīt ikviens, kurš vēlas norobežot sava īpašuma platību un pasargāt to no svešiem skatieniem. Metāla garāžas var būt pārāk mazas visu klientu vēlmju apmierināšanai, tādēļ angāra būvniecība bieži ir labākais risinājums. Bruģēšana ir lieliska iespēja likt metāla konstrukcijām stāvēt stabili un ilgi, tādēļ pagalma vai sētas bruģēšana var būt labs veids kā labiekārtot savu apkārtni

KĀ BŪVĒ SALIEKAMĀS GARĀŽAS?
Klientiem ir iespējams izvēlēties dažāda tipa saliekamās garāžas. Metāla garāžas, visbiežāk, tiek iedalītas pēc to jumta veida. Ir iespējams izveidot garāžas ar horizontāli slīpu jumtu, garāžas ar divslīpu jumtu un garāžas ar vertikāli slīpu jumtu. Tā pat ir pieejamas garāžas traktoriem, kas attiecīgi ir lielākas pēc izmēra. Moduļu garāžas jeb saliekamās garāžas ir labs risinājums, ja nepieciešams nākotnē garāžu pārvietot uz citu zemesgabalu. Garāžas vārti tiek veidoti pēc klienta vēlmēm un tehniskajām iespējām – atverami, bīdāmi uz sāniem vai uz augšu. Garāžu cenas lielā mērā nosaka tas, kāds būs to izmērs un segums. Vērā tiek ņemtas visas klienta vēlmes un vajadzības, tieši tādēļ arī garāžu būvniecība ir individuāls projekts.

MODUĻU ANGĀRI SAIMNIECĪBAI.
Mūsdienu iespējas sniedz dažādus risinājumus, tādēļ interesentiem ir iespējams tikt ne tikai pie saliekamas garāžas, bet arī angāra. Angāru izmēri ir dažādi un attiecīgi arī to cena. Vidējā cena, kas var būt arī zemāka, ir, aptuveni, 50 eiro par kvadrātmetru. Visām garāžām un angāriem ir arī 3 gadu garantija. Angāru būvniecība notiek līdzīgi kā garāžu būvniecība, turklāt, metāla angāru celtniecība notiek raiti, jo tos var viegli un ātri samontēt, lai būtu iespējams pēc iespējas ātrāk uzsākt to ekspluatāciju.

BRUĢĒŠANAS PAKALPOJUMI LATVIJĀ.
Bruģa ieklāšana ir lielisks veids kā sakopt apkārtni savā pagalmā un dārzā. Bruģa ieklšāna ir ļoti kvalitatīvs pakalpojuma veids, un bruģis kalpos ilgu laiku, to ir viegli kopt un arī pārvietot!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *