Apdrošiniet savu auto gudri!

Lai būtu mierīgāka sirds un prāts, dodoties garākos ceļojumos vai ikdienas gaitās ar savu auto, ieteicams laicīgi parūpēties par apdrošināšanu.

OCTA iegāde ir obligāta, no tās nav iespējams atteikties, jo katram auto tāda polise ir nepieciešama, lai būtu pieejama palīdzība, nodarot kaitējumu kādam cilvēkam vai viņam piederošai mantai. Ņemot vērā Jūsu konkrēto situāciju un nodarītos bojājumus, tiks piemērota konkrēta naudas summa kā atlīdzība, tomēr tā katru reizi atšķirsies. Lai aptuveni zinātu noteiktu limitu, jāteic, ka vienai personai atlīdzības maksimālā robeža ir 5 000 000 EUR, tomēr attiecībā uz sabojāto mantu šis limits ir savādāks. OCTA apdrošināšana darbojas visā valstī un ir obligāta arī visās ES valstīs, kā arī, piemēram, Lihtenšteinā un Norvēģijā. Lai neradītu liekas problēmas sev un nesabojātu attiecības ar apdrošinātājiem un citām iestādēm, katram klientam tiek garantēta opcija, kas laicīgi atgādinās par OCTA polises beigām. Tādējādi varēsiet jebkurā laikā, izmantojot datoru un internetu, atjaunot polisi, saņemot plašus piedāvājumus cenu ziņā.

Tomēr, ja ir vēlme, klienti drīkst izvēlēties arī KASKO apdrošināšanu, kas ir kā papildu drošības spilvens nestandarta nelaimes gadījumos. Proti, parasti jau atlīdzība tiek piemērota ceļu satiksmes negadījumiem, tomēr KASKO piedāvā palīdzību arī tad, ja auto bojāts dzīvnieku dēļ vai, piemēram, tas iznīcināts kādu ļaundaru dēļ. KASKO iegādes cena ir ļoti atšķirīga katrā situācijā, jo ņem vērā gan darbības zonu, gan dažādu informāciju par visiem transporta līdzekļa vadītājiem un to vecumu. Lai būtu skaidrs, jāmin arī to, ka KASKO pasargās Jūs arī gadījumos, kad auto būs plīsusi riepa vai beigusies degviela, tomēr tā ir papildu opcija, kas nozīmē palīdzību uz ceļa. Ne visiem ir iespēja pašiem tikt galā šādās nepatīkamās situācijās, tādēļ arī KASKO tiek izveidoti jauni un inovatīti piedāvājumi, kas vēl vairāk pasargātu tos, kas to iegādājas.

Neskatoties uz Jūsu izvēli, vienmēr pieejams speciālistu atbalsts un konsultācijas, lai atrastu sev finansiāli izdevīgāko un piemērotāko darījuma veidu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *