ATBILSTOŠI APKURES RISINĀJUMI NO SKANDINĀVIJAS.

Tuvojas ziema, pie tam ar lieliem soļiem, tālab loģiski, ka aktuāls kļūst jautājums par optimālu telpu apsildīšanu savā mājoklī. Šādos brīžos nedaudz paveicies ir daudzdzīvokļu namu iemītniekiem, par kuru telpu apkuri rūpējas namu apsaimniekotājs, pieslēdzot siltumu apkures sezonas sākumā. Bet, ja dzīvojat privātmājā, eksistē daudz un dažādi risinājumi tam, kā drēgnā laikā nodrošināt siltas telpas. Projektējot māju, katrs arhitekts, pašā mājokļa vidū, pat ja tam nav vajadzība, ieprojektēs dūmvadu, lai vajadzības situācijā ir iespējams mainīt telpu apsildes formu bez liekiem izdevumiem un problēmām. Dūmvads tiek izbūvēts mitekļa vidū, lai tam var piekļūt parocīgi no katras telpas mājā un skurstenim pievienot krāsni vai kamīnu. Kamīnu un citu preču katalogs apskatāms šeit!

 

KUR UN KO PIRKT LAI APSILDĪTU MĀJU?

Mūsdienās ir iespējams izzināt neskaitāmus veidus kā apsildīt savu mājokli. Pēdējā laikā populāri ir mājas apsildīt ar elektrību, taču tas ir arī salīdzinoši dārgs prieks, tādēļ, ekonomiski izdevīga alternatīva būtu krāsniņas, kamīni, granulu katli un arī  tamlīdzīgi apkures risinājumi. Mājās sprakšķošs kamīns vai arī krāsniņa vienmēr asociējas ar siltumu un patīkamām emocijām. Nevajag uztraukties par to, ka krāsns vizuālais izskats varētu kaitēt tepas interjēram. Tās lieliski pilda savu lomu un nav uzkrītošas. Kā piemēram, stūra kamīnkrāsns būtu ekselenta opcija lielām telpām, kā piemēram viesistabām vai arī studijas tipa virtuves – viesistabas apvienojumam. Skaistās malkas liesmas būtu redzamas no katras vietas telpā, pateicoties lielajam kamīna durtiņu stiklam. Eksistē iespēja nopirkt arī kamīnkrāsni, kurā būtu iebūvēta cepeškrāsns. Šāds risinājums noteikti liksies parocīgs visiem, kuriem patīk darboties virtuvē. Loģiski, nevajag aizmirst arī par citām telpām vai blakus telpām. Piemēram, ja esat pirts saimnieks, ir vairāki veidi lai apsildītu arī šīs telpas. Ir iespējams izvēlēties starp divu formu pirts krāsnīm. Tādām, kas piesilda vien saunas telpu, vai arī izvēlēties tādu krāsniņu, kas piesilda ne vien pašu pirti, bet arī priekštelpu, kas nereti tiek izmantota dažādu draugu kompāniju pulcēšanās reizēs. Arī pirts krāsnis, tā pat kā kamīni un malkas krāsniņas, tiek veidotas pēc askētiska un gaumīga skandināvu dizaina.

 

Piemērotu apkures iekārtu savas mājas vai citu telpu apsildei, iegūt katrā ziņā nav problēma, un arī  nevajag aizmirst, ka gada aukstajā laikā nekas tā neienes mājās un sirdīs siltumu, kā sprakšķoša krāsniņa vai kamīns!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *