Atklājiet priekš sevis supošanu!

Jauninājums supošana jeb kā citur dēvēta sup sērfošana jau ir slīdēšana pa ūdeni, izmantojot dēli un airi. Tik tiešām katrs var apgūt šo sportu neatkarīgi no vecuma un sporta formas līmeņa. Galvenais, kas ir nepieciešams, ir paši sup dēļi pielāgoti jums un airi, lai airētu. Cilvēkiem, kam nav vispār iemaņu, sup izbraucieni var sākties stāvot ceļos. Tādējādi iespējams apgūt noturēt līdzsvaru un pakāpeniski celties uz kājām. Turklāt ir neaprakstāmas izjūtas, tajā brīdī, kad Jūsu supošana ir kājās stāvot! Un sup izbraucieni ir neatkārtojams pasākums, jo supot var kā upē, dīķī, ezerā, jūra vai pat okeānā. Svarīgākais, lai laiks ārā būtu piemērots.

Uzzini vairāk – https://www.bullulaivas.lv/veikals/sup/sup-deli/

Supošana, vai kāds inventārs būtu nepieciešams?

Uz šodienu sup dēļi tiek iedalīti kā pēc to garuma, tā arī pēc to platuma. Savukārt piepūšamie sup dēļi pēc smaguma eksistē no 6 – 18 kg. Pēc platuma sup dēļi ir atrodami sākot ar divdesmit piecām un pat līdz četrdesmit collām. Jo mazāks būs platums dēlim, jo smagāk ir noturēt līdzsvaru, savukārt šaurs dēļa platums sekmē to, ka supošana ir ļoti ātra. Labākais dēļa platums iesācējiem būs no 32 līdz 35 collas. Ar šo paltumu jebkuri sup izbraucieni būs viegli, ērti manevrējami, bet dēlis nešūposies no klāt nākošā viļņa. Jo lielāks svars ir braucējam, jo platāki sup dēļi ir jāpiemeklē. Un otrādi – maza svara braucējam būs ērti uz šaurāka dēļa. Sup dēļi pēc biezuma ir sākot ar četrām līdz sešām collām. Jo biezaks ir dēlis, jo mazāk tas ir iegremdēts ūdenī zem braucēja slodzes. Sup dēļi ar maksimālu platumi tomēr ir ideāli noderīgi aukstā klimatā. Bez dēļa, lai supošana būtu izdevusies Jums būs nepieciešams airis un drošības pavada, kas stiprinās pie kājas un notur Jūs pie dēļa.

Atpūta ar draugiem un ģimeni – sup noma vai cita veida aktīvā atpūta pie dabas

Šodienas iespēju pasaulē ir tik ļoti milzīgi daudz variantu, kā pavadīt aktīvi savu atpūtu, pie tam nav nozīmīgi, vai Jums plānos ir atpūta ar ģimeni vai draugiem, katram variantam iespējams sameklēt atbilstošāko. Nav noliedzams, ka tagad mums patīk ceļošana, bet tikai aplūkojiet, kas ir Jums apkārt! Latvijas teritorijā eksistē tik daudz opciju, priekš tam, lai Jūsu aktīvā atpūta būtu ideāla. Daudzas viesu mājas, kas atrodas gleznainajās vietās un kuru piedāvājumā būs velosipēdu noma, priekš tam, lai izzināt apkārtni. Tā kā visbiežāk atpūtas zonas atrodas ūdens tuvumā, tiek piedāvāta arī laivu noma vai katamarānu noma, un interesanti, ka pat buru jahtas noma pat ir iespējama, kaut kur ārpus Rīgas. Kā arī, ja tāda veida aktīvā atpūta būs apnikusi, ir neredzēta iespēja – sup izbraucieni. Supošana pie mums jau ir diezgan jauna izklaide, bet tajā pat brīdī jau sup īre ir populāra. Un pat ir cilvēki, kam jau ir izdevīgāk nopirkt dēli, nekā tik bieži izmantot tādu pakalpojumu, kā sup īre.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *