Auto riepu cenas riepu servisa centrā.

Auto riepas ir viena no būtiskākajām auto detaļām. Ceļu satiksmes drošībā, auto riepu tehniskajam nobraukumam ir ļoti liela nozīme. Auto riepu tehniskajam stāvoklim noteikti jāpievērš ļoti liela vērība, neatkarīgi no tā, vai braukšana notiek ar jaunām, mazlietotām vai arī lietotām riepām. Riepu cenas ir ļoti dažādas un arī atkarīgas no tā, vai gribat sagādāt pavisam jaunas riepas, vai izvēlēsieties mazlietotas, jau lietotas vai arī atjaunotas. Lai labāk saprastu, kāda tipa riepas ir piemērotākās, iesakām konsultēties ar riepu servisa darbiniekiem. Zinošākos speciālistus atradīsiet sertificētos mašīnas riepu servisos, kur labprāt sniegs labas kvalitātes konsultācijas kā arī ir iespējams uz vietas pārbaudīt savu auto riepu un arī disku stāvokli.

Kas ir auto disku garāža?
Auto riepu servisi vienmēr nodrošina dažāda veida pakalpojumus, saistītus ar riepu un arī auto disku stāvokļa pārbaudi. Ja ar mašīnu pārvietojas pa sliktas kvalitātes ceļu, izredzes sabojāt automašīnu diskus noteikti ir ļoti liela. Jebkurā riepu servisā parūpēsies arī par transportlīdzekļa diskiem, ja būs tāda nepieciešamība. Mašīnas riepu riepu servisa sortimentā ietilpst arī tādi pakapojumi kā riepu maiņa kā arī mašīnas riepu balansēšana.

Ziemas kā arī vasaras riepu cenas.
Pie mums ziemas riepas jālieto no 1. oktobra līdz pirmajam martam. Loģiski, šis laika posms var būt arī garāks, jo sniegs aprīlī pie mums nav nekāds retums. Drīkst lietot vissezonas riepas, taču to protektora biezums noteikti ir jāpārbauda pirms pirmā oktobra. Cenu atšķirība starp lietotām vai arī atjaunotām riepām un pilnīgi jaunu riepu komplektu, var būt līdz pat 40 procentiem! Tik liela cenu atšķirība noteikti ir novērojama gan ziemas, gan vasaras riepām.Pirms pērkat lietotas vai arī atjaunotas riepas, derētu konsultācija pie mašīnas riepu servisa speciālistiem.

Kur meklēt riepu garāžu?
Dreiliņos ir atrodams riepu serviss, kas nodrošina patīkamus risinājumus katram klientam. Ja nepieciešams paglabāt savas nesezonas mašīnas riepas, jo mājas vai arī garāža nav tam piemērota, aicinām doties uz riepu garāža un izmantot mašīnas riepu noliktavas servisu. Ubrokā kā arī Rīgā var pārliecināties par savu mašīnas riepu komplekta gatavību sezonai. Auto riepu servisā arī izmērīs protektora biezumu, salabos diskus un, nepiecišamības situācijā, balansēs mašīnas riepas, lai braukšana ir droša un patīkama gan šoferim, gan pasažieriem kā arī citiem satiksmes dalībniekiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *