GALDU UN KRĒSLU ĪRE – NE TIKAI VĒRIENĪGIEM PASĀKUMIEM

Neatkarīgi no tā, vai organizējat pasākumu vai esat pasākumiem piemērotu telpu īpašnieks, vai varbūt vienkārši plānojat nedaudz lielākas dzimšanas dienas svinības, kādā brīdī jāpieņem lēmums attiecībā uz mēbelēm – tās labāk iegādāties vai īrēt? Vai nomāšana nesanāk daudz dārgāka? Kam vispār pievērst uzmanību, ja esat izdomājis meklēt galdu un krēslu nomas pakalpojumus? Jebkuram lēmumam ir savi par un pret, tomēr, visu pragmatiski apsverot, mēbeļu nomai tomēr ir vairākas būtiskas priekšrocības.

Kā pirmo no galdu un krēslu nomas plusiem var minēt plašās izvēles iespējas. Saliekamie krēsli, konferenču krēsli, vai tādi, kuriem ir paliktnis rakstīšanai, mazi apaļi galdiņi vai koka galds kopā ar solu sēdēšanai – tik dažādas variācijas piedāvā mēbeļu noma!

Otrā lieta, kas ir krēslu un galdu noma priekšrocība – jums nav jālauza galva, kur mēbeles likt pēc pasākuma! Mēbeļu nomas darbinieki visbiežāk paši nodarbojas arī ar mēbeļu piegādi , uzstādīšanu un aizvešanu, tātad tā ir vismaz viena lieta, par ko jums nav jāuztraucas!

Treškārt, mēbeļu noma – tā nav tikai galdu īre kāzām vai krēslu noma pasākumiem, te piedāvājumā ie vēl citas lietas.

Viena no šādām lietām ir garderobes statīva noma, jo mēs taču nedzīvojam tādā klimata joslā, kur cilvēks iekštelpās un ārā var visu laiku atrasties vienās plānā apģērba kārtā – nē, mums vajag gan jakas, gan mēteļus, gan cepures, gan pārvelkamos apavus, bet kur to visu likt, kad esi atnācis uz pasākumu?

Labs mēbeļu izīrētājs piedāvā garderobes statīvu nomu ar visiem numuriņiem un pat garderobistu pakalpojumiem! To noteikti vajadzētu izmantot ziemā vai vēlā rudenī, kad cilvēki nāk pamatīgās virsdrēbēs, tāpēc ka bez garderobista var sākties liels haoss, jo bara efekts negatīvi ietekmē pat pašus mierīgākos cilvēkus.

Vai vasarā garderobes statīva īre ir vajadzīga? Nav, ja jūs pasākuma apmeklētājiem vai viesiem varat piedāvāt kādu citu alternatīvu, kur atstāt liekās mantas, maisiņus un pat lietussargus (jo tie noder arī vasaras mēnešos). Ja šādas vietas nav, tad statīvs bez numuriņiem un garderobista būs labs risinājums, kas apliecinās, cik ļoti jums rūp jūsu pasākuma apmeklētāji.

Galdu noma,  krēslu noma vai garderobes statīva īre – izvēle ir jūsu ziņā, taču cerams, ka novērtējat šo pakalpojumu priekšrocības!

 

 

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *