GARDI SUŠI PAR LABĀM CENĀM

Ja agrāk suši tika uzskatīts par eksotisku ēdienu, tad mūsdienās būs grūti sameklēt kādu sabiedriskās ēdināšanas vietu, kas šo ēdienu nav iekļāvis savā ēdienkartē. Ja rosīšanās virtuvē nav sveša lieta, tad suši varētu pagatavot arī mājas apstākļos, jo visu, kas vajadzīgs, var iegūt un iegādāties jebkurā pārtikas veikalā, ieskaitot piedevas un nori lapas. Īsteni sushi piekritēji zina, kas slēpjas zem parastam latvietim svešiem japāņu sushi veida nosaukumiem, taču, ja arī nav īsti skaidrs, ko nozīmē Unagi maki vai kāda atšķirība starp Nigiri un Maki, katrs suši restorāns ēdienkartē noteikti ir pievienojis aprakstu par sastāvdaļām.

Ienāc- https://www.sushibrothers.lv/blogs/pusdienu-piegade

KO LIEK IEKŠĀ SUSHI?
Visbiežāk visiem interesentem tiek sniegts ļoti plašs sushi ēdienu skaits, pie tam, tos mēdz baudīt gan aukstus, gan karstus, tie ir lieli un arī mazi, asi kā arī neasi. Suši ir elastīgs ēdiens kā arī to var pagatavot gan sekojot neskaitāmām receptēm, gan pildījumā, papildus rīsiem, likt arī ko citu, pat gaļu, kā piemēram, vistu. Suši receptes ir opcija sameklēt gan dažādos ēdienu gatavošanas portālos, gan grāmatās, gan iedvesmu mēdz smelties no jau baudītiem kulināriem šedevriem. Izplatītākie sushi veidi noteikti ir maki rolli ar lasi, gurķiem vai avokado. Šis ēdiens var atšķirties ne vien ar tā sastāvu, taču arī saturu, jo ir sushi veidi, kuriem rīsi ir ārpusē, garnēti ar dažādām sēkliņām vai arī ikriem. Suši mēdz arī cept! Ceptie sushi, parasti, vispirms tiek iemērkti tempuras mīklā un karstā eļļā cepti, līdz mīkla ir zeltaini brūna, bet vēl ir iespējams suši pasniegt ar karstu kausēta siera piedevu. Arī veģetārieši kā arī vegāni mēdz baudīt sushi. Tādos gadījumos, tie tiek gatavoti kopā ar dažādiem dārzeņiem vai tofu.

SUSHI RESTORĀNI RĪGĀ AR PIEGĀDI.
Ja nav vēlmes vai izdevības suši pagatavot pašam, noteikti ir opcija tos pasūtīt no dažādiem suši restorāniem. Daudzpusīgi sushi restorāni Rīgā piedāvā tikai ēdienu piegādes servisu, bez opcijas paēst uz vietas, kas noteikti ir ērti un arī šādi ir opcija apkalpot daudz vairāk uzņēmuma klientu. Šādā veidā ir daudz ātrāk iespējams apkalpot klientus kā arī piedāvāt salīdzinoši lielu ēdienu klāstu, ieskaitot ļoti iecienītos suši komplektus, jeb setus. Loģiski, neiztikt bez atšķirīgiem akciju piedāvājumiem. Būsim atklāti, suši nav tas lētākais ēdiens ko pasūtīt restorānā, taču, ja iegādājaties suši setu, kurā var atrast dažāda veida suši, noteikti ir iespējams nobaudīt pat tādus, kuri ēdienkartē varbūt ir nedaudz dārgāki. Sushi piegādi nodrošina visā Rīgā un arī rajonā, attiecīgi piegādes izmaksas tiks noteiktas, balstoties uz zonu, kurā dzīvojat, bet, ja pasūtijums liels, tad piegāde būs bez maksas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *