Izraugieties dārzam koka mēbeles

Dārza mēbeles radītas ar pilnīgu pārliecību par to, ka tieši dabiskais ir pats vērtīgākais, pietam īpaši padomāts par mēbeļu kvalitāti. Beigās koka mēbeles rūpīgi apstrādā, lai labāk izvairītos no dažādiem koksnes bojājumiem, kas rodas tieši mitruma, karstas saules u.c. iemeslu dēļ. Pārklājums virsmu padara matētu, pietam mēbelēm šie pārklājuma veidi un toņi būtiski atšķiras. Mēbeles dos iespēju izbaudīt vēlamo komfortu, turklāt tās būs ērtas un neatkārtojamas. Klāstā redzami dažādi dārza mēbeļu komplekti, tāpēc Jūsu izvēle būs krietni vienkāršāka, jo visu varēsiet apvienot vienā pirkumā.

Ieskaties- http://www.folkland.lv/

Ekoloģiskas mēbeles – īsts ieguvums

Visa veida koka dārza mēbeles ļaus izjust dabas nenovērtējamo skaistumu, jo tiek īpaši izcelta koksnes struktūra. Mēbeles dārzā izskatīsies nevainojami, tāpēc varēsiet pilnībā izbaudīt siltos vakarus, aizmirstot par darbu un ikdienu. Koka galdu virsmas un krēslu atzveltnes daudzos gadījumos ir iespējams regulēt, tādēļ katras maltītes baudīšana būs īpaši ērta. Labākais ir arī tas, ka šie daudzfunkcionālie komplekti piemēroti arī iekštelpām, tāpēc pavisam droši varēsiet to pārvietot uz sev piemērotu vietu. Aplūkojot galdus un dažādas citas mēbeles, noteikti pievērsiet uzmanību arī norādītajiem izmēriem un izmantotajiem materiāliem.

Funkcionālas mēbeles Jūsu terasei

Masīvkoka mēbeles lieliski izskatīsies zem milzīgām ābelēm, pie plaša dīķa utt., tādēļ varēsiet baudīt mierpilnu atpūtu sev patīkamā vietā. Mūsdienās terases un dārza mēbeles vairs nav nenozīmīgas, tāpēc piedāvāti vairāki dizaina veidi. Ieguldītais roku darbs nepārprotami palielina mēbeļu vērtību, turklāt visām koksnēm ir atšķirīgas iezīmes, kas palīdz ātrāk izraudzīties īsto. Kvalitatīvās mēbeles piesaistīs arī ciemiņu vērību, tāpēc vasaras laikā Jūsu dārzs kļūs par īsto vietu pasākumiem. Ja koka mēbeles tiek novietotas zem jumta, tas ir krietni labāk, jo varat pasargāt koksni no karstas saules un lietus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *