Kādu kamīnu vajadzētu izvēlēties?

Lai malkas kamīni būtu piemēroti katram klientam, ir izstrādāti vairāki varianti, tomēr tie visi garantē līdzvērtīgu siltuma daudzumu. Skandināvu stila kamīnkrāsnis var iegūt ar dažādiem apdares veidiem, turklāt Jūs varat uzreiz izvēlēties, kur to novietot – konkrētās telpas vidū, pie sienas vai kur pavisam citur.

Praktisks risinājums ir stūra kamīni, kas tikpat labi uzsilda telpu, tomēr nekādā veidā netraucē pārējo istabas mēbeļu izkārtojumam un labi iederas pat ļoti mazās telpās. Principā granulu kamīni ir vēl parocīgāki, pietam pēc kurināmā pilnīgas sadegšanas pelnu ir maz. Krāsnis ražotas Somijā, tāpēc Jūs šeit varat iegūt tiešām izturīgu augstas kvalitātes modeli, kas garantē efektīvu siltuma atdevi.

Izvēlieties krāsni pirts telpām

Visas pirts krāsnis tiek aprīkotas ar ietilpīgu tvertni akmeņu novietošanai, pietam tās iespējams ērti ierīkot jebkāda izmēra pirtī. Inovatīvās malkas krāsnis ir ērti kurināt, jo daudzi modeļi izstrādāti tā, ka nav pat jāieiet pirts telpā. Bet tiem cilvēkiem, kas plāno radīt “melno” pirti, jāizvēlas tāda malkas krāsns, kuras apdare veidota no ziepjakmens. Krāsnis un to durtiņas jātīra regulāri, bet tas neprasīs daudz laika. Somu krāsnis nodrošina pavisam maigu garu konkrētajā telpā un ļauj maksimāli atpūsties pēc grūtas dienas, tāpēc došanās uz pirti vienmēr radīs patīkamas emocijas.

Parocīgas plītis mājas sildīšanai

Vienkāršās un gaumīgās plītis tiek izmantotas dažādās ēkās, bet, lai varētu izvēlēties sev piemērotāko, uzreiz jānoskaidro, kādu platību tā spēj apsildīt. Turpretim kombinētās plītis ar atsevišķu cepeškrāsni veic arī citus uzdevumus, līdz ar to būs lieliska iespēja gatavot ar jau iegūto plīts siltumu. Visām plītīm ir drošas un stingras čuguna durtiņas, tādēļ nebūs jāuztraucas par drošību. Nepārspējamā ziepjakmens apdare ir ļoti populāra, jo tai nekādā ziņā nekaitē ķīmiskie tīrīšanas līdzekļi, kā arī vienkāršs ūdens un citas ārējās ietekmes, tāpēc vien plīts ilgu laiku izskatīsies kā jauna.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *