KĀPĒC PIRKT LĒCAS TIEŠSAISTĒ?

Ar vien vairāk briļļu lietotāju izvēlas ikdienā lietot lēcas, jo to nēsāšana ir ne tikai ērta un arī vienkārša, bet arī iespējams to izmantot kā savdabīgu stila elementu, kā piemēram, mainot acu zīlīšu krāsu. Tuvredzības un arī tālredzības koriģējošās kontaktlēcas ir pieejamas plašā sortimentā kā arī ar dažāda veida optiskajām dioptrijām, kā arī nedrīkst aizmirst to, ka ir iespējams iegādāt lēcas arī tiem, kuriem ir konstatēts astigmatisms vai arī redzes korekcijas vēlama gan tuvumam, gan tālumam.

Lēcas ir iespējams iegādāt arī internetā, pie tam, lēcas tiešsaistē ir atrodamas plašākā sortimentā un arī variācijās, nekā optikas preču veikalos uz vietas. Tā pat tiešsaistē ir iespējams nopirkt saulesbrilles, briļļu un kontaktlēcu kopšanas līdzekļus un arī dažādus piederumus, kas briļļu kā arī lēcu lietošanu ikdienā padarīs vienkāršāku.

Uzzini vairāk – https://www.manaslecas.lv/

VAI ONLINE IR IESPĒJAMS IEGĀDĀTIES SPECIFISKAS LĒCAS?
Optikas produktu e- veikalos ir atrodamas dažāda veida brilles un lēcas, kas būs piemērotas jebkura pircēja nepieciešamībai. Ir iespējams izvēlēties starp dažāda tipa kā arī valkāšanas ilguma kontaktlēcām. Pēdējā laikā populāras ir kontaktlēcas, ko var valkāt pat līdz pusgadam bez pārtraukumiem. Tas ir komfortabli un īpaši šo ērtumu novērtēs tie, kuri ikdienā ir valkājuši brilles. Ir iespējams pasūtīt arī toriskās kontaktlēcas, kas domātas tiem, kuriem ir konstatēts astigmātisms. Lēcas iespējams valkāt arī tiem cilvēkiem, kuriem redzes korekcija ir vēlama gan, lai redzētu tuvumā, gan tālumā – tās sauc par multifokālajām lēcām. Kontaktlēcas ir iespējams lietot arī kā stilīgu aksesuāru. Ir iespējams sameklēt iegādei lēcas, kurām nav optisku dioptriju, taču ir krāsains vizuālais izskats. Šādu kontaktlēcu nēsāšana nav nedz bīstama, nedz kā citādi bojā acu veselību un arī redzi kopumā.

KĀDI SPECIĀLISTI JĀAPMEKLĒ PIRMS BRIĻĻU UN LĒCU IEGĀDES?
Acu ārsta vai optometrista konsultācija pirms kontaktlēcu un arī briļļu iegādes, nekad nenāks par ļaunu, pie tam, lielā daļā optikas veikalu tā pat ir obligāta nepieciešamība korektu optikas preču iegādei. Optometrista pakalpojumi ir pieejami daudz kur, un tieši šis speciālists izmērīs un pateiks, kāda tipa brilles vai lēcas būtu vajadzīgs pasūtīt. Nekad nevajag lietot kontaktlēcas vai brilles, kas nav atbilstošas Jūsu redzes stiprumam un vajadzībām, jo tas var ne tikai bojāt redzi, bet veselību kopumā – reiboņi, galvassāpes uc. problēmas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *