KO IZVĒLĒTIES – ALUMĪNIJA, KOKA VAI PLASTMASAS LOGUS?

Jau vismaz 20 gadus PVC jeb plastmasas logi ir redzami teju jebkurā ēkas fasādē ne tikai Latvijā, bet arī citur lielākajā daļā Eiropas. Logu montāžas mūsdienīgi risinājumi nodrošina visas mājas energoefektivitātes celšanu. Tie ne tikai pilda vizuālās funkcijas, bet arī nodrošina skaņas un siltuma izolāciju un ventilāciju. Mūsdienās pieejama arī koka un alumīnija logu iebūvēšana. Koka logi jau sen neizskatās un nefunkcionē klasiskajā izpratnē, kāda piemīt lielai daļai klientu. Arī logi ar koka rāmi ir tik pat funkcionāli un moderni kā plastmasas logu sistēmas.

Alumīnija logi ir ar augstu karstumizturību, attiecīgi tie ir ugunsdroši, savukārt koka logi labi izskatās, ka ēka ir interesants eksterjers. Profesionāla uzstādīšana un mūsdienīgas ražošanas nodrošina 5 gadu garantiju. Līdzās iekšējo un ārējo palodžu uzstādīšanai, svarīgi apsvērt arī insektu tīkla uzstādīšanu.

KUR IZMANTO PVC DURVIS?

Līdzās logu montāžai, klientiem ir iespēja uzzināt un izvēlēties arī metāla un PVC durvju uzstādīšanu. PVC durvis izmanto palīgēku, garāžu un saimniecības ēku izejām, izejām uz terasi. Tām ir plašas dizaina iespējas, kā arī iespēja izveidot ar dažādu funkcionalitāti, piemēram, bīdāmas. Ja nepieciešamas jaunas ieejas durvis mājoklī, iesakām izvēlēties metāla durvis jo tām ir augsta drošības un izturības pakāpe. Pirms durvju izvēlēšanās, iesakām konsultēties ar speciālistiem, lai atrastu labāko un piemērotāko metāla ārdurvju veidu.

KĀDI VENTILĀCIJAS VEIDI IESPĒJAMI DZĪVOKĻIEM UN MĀJĀM?

Telpu ventilācijai ir milzīga nozīme ne tikai ēkas termoregulācijā, bet arī iedzīvotāju labsajūtas nodrošināšanā. Iespējas ventilācijas uzstādīšanai ir dažādas. Visvienkāršākā būs pasīvās ventilācijas sistēmas izveide, kas ir iebūvēta logos. ja telpa ir neliela vai arī tajā nav gana liela gaisa plūsmā, derēs piespiedu ventilācijas, jeb vienkāršāk sakot, ventilators. Mūsdienīgākas gaisa ventilēšanas sistēmas darbojas, izmantojot elektrību, taču par patēriņu nav jāuztraucas, jo tas ir līdzīgs vienai LED spuldzītei.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *