Ko Jums piedāvā konditoreja?

Konditoreja visu laiku sagatavo aizraujošus gardumus Jūsu ikdienas gaitām un arī dažādiem svētkiem. Konkrētie konditorejas izstrādājumi noteikti būs svaigi un garšīgi, lai arī kāda konkrēti būtu Jūsu gaume.

Konditorejas tieši Rīgā visās situācijās izvēlas tikai pašas labākās izstrādājumu sastāvdaļas un to kombinācijas, tāpēc Jūs noteikti būsiet pārsteigts. Parocīgi ir arī tas, ka šos lieliskos gardumus var nobaudīt uz vietas konditorejā vai ņemt līdzi uz savām mājām, tāpat ir pieejama arī piegāde. Visas izmantotās receptes ir klientu iecienītas, taču vēl aizvien tiek sagatavoti arī vairāki jauni izstrādājumu piedāvājumi, ar ko pārsteigt sevi un tuvākos.

Uzzini vairāk- http://www.francumaize.lv/produkcija/

Pasūtiet nevainojamu svinību torti

Dažādas tortes pēc pasūtījuma bez šaubām būs daudz personiskākas, jo tiks padomāts par nelielām ekstrām, kas patiktu Jums. Tortes uz Jūsu pasūtījuma bez šaubām būs īpašas, jo tiks pievērsta konditoru uzmanība arī pielāgotam dizaina variantam. Pasūtīt torti var tik tiešām parocīgā veidā, Jums nepieciešams aprunāties ar konditorejas darbiniekiem, to var viegli izdarīt arī zvanot. Tortes pēc speciāla pasūtījuma visā Rīgā var tikt piegādātas uz Jūsu minēto adresi, tāpēc noteikti pietiks laika citām svarīgām lietām, lai visu sagatavotu plānotajiem svētkiem. Patiešām svarīgi arī minēt to, ka ir iespējams viegli pasūtīt neizsakāmi garšīgu kliņģeri, tādēļ varēsiet viegli parūpēties arī par mazām svētku reizēm darba vietā vai citur. Galvenais noteikums gadījumos, kad tiek ieplānoti banketi, ir tiešām precīza svinību apmeklētāju skaita noteikšana, lai būtu ievērojami vieglāk visu sarūpēt.

Izbaudiet banketu rīkošanas iespēju

Klientiem ir patīkami tas, ka galda klāšana uzreiz nozīmē pilnīgu miera sajūtu, jo konditoreja spēs sagatavot vislabākos ēdienus. Absolūti visi izbraukuma banketi tiek rīkoti augstākajā līmenī, lai tiktu apmierinātas visas prasības. Jums bez šaubām jāaplūko arī banketu īpašā ēdienkarte, kas sagatavota tam, lai klientiem būtu vieglāk izdomāt, kas viņiem būtu piemērots. Attiecīgi minētā galdu klāšana ir patiešām īpašs piedāvājums klientiem, tādēļ visas cenas tiek sagatavotas atsevišķi katram gadījumam. Uzkodas Jūsu banketam ir ļoti labs variants, jo viesiem būs ērti tās nogaršot, turklāt būs pieejami vairāki to veidi. Jebkuru svētku organizēšana būs krietni vienkāršāka, jo pieprasītā galdu klāšana izbraukumā vairākkārt samazinās Jūsu raizes.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *