KOKA, ALUMĪNIJA UN PLASTMASAS LOGU IERĪKOŠANA

Vai esat redzējuši kādu māju, kurai nav logu? Protams, ka nē, arī mēs to nevaram, tādēļ ir svarīgi, lai jebkurai ēkai tiktu rasts risinājums tam, lai skats uz ārpasauli būtu patīkams un ērts. Dzīvojot 21.gadsimtā ir daudz un dažādu risinājumu tam, kā iebūvēt logus, gan formu un izmēru, gan materiālu ziņā.

Klienti vēlas izmantot dažāda materiāla logus savos mājokļos un mūsu pienākums ir nodrošināt un piepildīt klientu vēlmes. Logi tiek iedalīti trīs lielās kategorijās – alumīnija logi, koka logi un pvc jeb plastmasas logi. Ja logi tiek iebūvēti pareizi, tad tiek nodrošināta skaņas un siltuma izolācija, pareiza ventilācija, veselīga vide un arī vizuālais baudījums.

Uzzini vairāk – http://logunams.lv/garazu-varti/

PVC LOGI.
PVC jeb plastmasas logi ir viena no populārākajām izvēlēm starp klientiem, kad ir nepieciešams vienoties ar būvnieku par logu izveidi. PVC logu popularitāte Latvijā ir relatīvi jauna izvēle, tos būvniecībā izmanto vien aptuveni 20 gadus, taču tā ir kļuvusi par populārāko izvēli starp klientiem un redzama teju katrā mājoklī. PVC logi ir pieejami dažādos izmēros un formās, pielāgojami klienta vēlmēm un telpas vajadzībām. Arī piemērotas furnitūras izvēle ir svarīga logu sastāvdaļa.

KOKA LOGU ĪPAŠĪBAS.
Dzīvojot laikā, kad daudzi savos mājokļos izvēlas ierīkot plastmasas logus, ir maldīgi uzskatīt, ka koka logi ir palikuši aizmirsti un nenovērtēti. Kā viens no galvenajiem argumentiem plastmasas logu funkcionalitātei kalpo augstās skaņas un siltuma izolācijas funkcijas, taču koka logiem, kas gadsimtiem ilgi ir kalpojuši jebkurā celtnē pasaulē, mūsdienās ir pieejami ne par matu sliktāki. Tie ir pieejam dažādās formās un izmēros, kā arī funkciju ziņā nebūt neatpaliek no PVC vai alumīnija logiem, turklāt, nevar nepieminēt plašo krāsu gammu, kādā ir iespējams logus nokrāsot!

ALUMĪNIJA LOGU ĪPAŠĪBAS.
Ne tik izplatīta, taču nebūt ne nepopulāra ir klientu izvēle par labu alumīnija logiem. Ungunsizturība, augsts skaņas un siltuma izolācijas līmenis ir trīs galvenie iemesli, kādēļ klienti dod priekšroku šī materiāla logiem. Tie ir plāni, taču kvalitatīvi un kalpos ļoti ilgu laika posmu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *