MĒBEĻU NOMA – JEBKURU SVINĪGU PASĀKUMU SASTĀVDAĻA

Lai gan ikdienā mēbeļu noma mums, iespējams, nešķiet aktuāls jautājums, tomēr ikvienam dzīvē var pienākt tāds brīdis, kad tomēr ir jāorganizē kāds lielāks pasākums. Tādā gadījumā būtiski izvēlēties uzticamu sadarbības partneri, turklāt vislabāk izvēlēties tādu, kas piedāvā visu nepieciešamo uzreiz – piemēram, gan krēslu īri, gan galdu īri, gan garderobes nomu, lai nebūtu problēmu ar mantu atstāšanu.

Šādā ziņā labs variants ir dizainakresli.lv, jo tie piedāvā dažāda veida Latvijā ražotas mēbeles vienuvietu, turklāt dizainakresli.lv ražotās mēbeles izceļas ar ļoti gaumīgu dizainu, kas radīs eleganci visam jūsu pasākumam. Ieskaties šeit!

Dizainakresli.lv mājaslpā apskatāmi 3 īres galdu varianti. Te ir gan mazais bāra galds, pie kura stāvēt “Moriss”, gan lielais un izturīgais galds “Arthur”, gan arī galds – zelta vidusceļš –  “West”, kas labi izskatīsies arī bez galdauta, jo tam ir ļoti interesantas izliekta metāla kājas.

Ja esat paredzējis organizēt konferenci, tad  lielākā uzmanība jāpievērš krēsliem nevis galdiem. Nav viegli ilgstoši sēdēt uz vietas, taču konferencēs tieši to nākas darīt, tāpēc vēl jo svarīgāk ir izvēlēties piemērotākos krēslu, kas, no vienas puses, ļauj justies ērti, bet, no otras puses, neiemidzina jūsu uzmanību.

Dizainakresli.lv mājaslapas nomas sadaļā atradīsiet vairāku veidu krēslus, kas paredzēti gan ilgstošai un ērtai sēdēšanai, gan sēdēšanai pie paaugstināta galdia, gan ātrai piesēšanai pa vidu citām aktivitātēm. Ir gan kaut kas tāds, kas  dizainakresli.lv krēsliem ir kopīgs – tā kā tie ir veidoti no liekta finiera, tos ir viegli pacelt un elementāri uzglabāt. Krēslu ražotāji īpaši pievērsuši uzmanību tam, lai krēslus būtu viegli sakraut vienu uz otra, jo tas ir ļoti būtiski, ja krēslus nepieciešams pārvietot.

Cik lielu ļaužu pūli krēslu noma ir spējīga nodrošināt? Prasības, protams, mēdz būt ļoti ekstravagantas, taču Flow kolekcijas krēsli ir pieejami pat 250 ekesemplāros, tāpēc viss ir iespējams!

Kāpēc vajadzīga arī garderobes noma? Elementāri – bez garderobes pasākums tiks sabojāts jau pašā sākumā! Jāatceras tomēr, ka mēs dzīvojam Latvijā, kur sniegs mijas ar lietu, kur saulains laiks mijas ar drēgnumu, turklāt laika apstākļu maiņas bieži vien pārsteidz nesagatavotus, jāpatur prātā, ka pasākuma viesi var ierasties ne tikai ar mēteļiem, bet pat ar lietussargiem un pārvelkamiem apaviem. Un kas gan var būt neglītāks kā jakas un somas, kas sagāztas uz krēslu atzveltnēm. Vai vēl trakāk – ja pasākums nav plānots ar sēdēšanu pie galda, tad var sanākt tā, ka nav pat šo  atzveltņu, tātad savas mantas nākas staipīt līdzi! Esiet tālredzīgi un nepieļaujiet tik nelāgas kļūdas!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *