Meklē riepas? Aplūko variantus!

Izvēloties lietot tās pašas vairākas sezonas, to protektora nodilums būs labi pamanāms, tādēļ jau savlaicīgi jāmeklē jauns komplekts. Savukārt jaunas riepas samazinās bremzēšanas ceļa garumu un garantēs drošu auto vadīšanu jebkādos laikapstākļos. Ekonomiskākais variants, ko rekomendē plašais riepu serviss, ir mazlietotas riepas, kuras sagādās tikpat lielu komfortu. Lietotas riepas tiek pārbaudītas ar tikpat lielu rūpību kā pārējās, tāpēc Tu varēsi pavisam droši tās izmantot, ne mirkli neraizējoties par kvalitāti. Vērienīgā riepu garāža nodrošina plašu izvēli, tādēļ izturīgas un lētas riepas, kas paredzētas Tavam personīgajam auto, nebūs nemaz tik grūti atrast.

Izvēlies riepas ziemai jau laikus

Lietotas ziemas riepas pieejamas ar atbilstošu protektora dziļumu, tāpēc varēsi iegūt komplektu pat vairākām sezonām. Visas ziemas riepas tiek ražotas ar ļoti sīkiem iegriezumiem protektorā, jo tie palīdz nodrošināt saķeri pat uz apledojušiem ceļiem, tieši tādēļ riepu noliktava šādus komplektus piedāvā vieglajiem, kravas u.c. auto. Auto riepas jāizvēlas pēc ļoti daudziem kritērijiem, kā viens no būtiskākajiem ir tas, kādus ceļus ikdienā izmanto. Protams, ka riepas Dreiliņi nepārtraukti domā par visu klientu vajadzībām, tādēļ arī tad, ja plašajā piedāvājumā neredzi sev vajadzīgā diametra riepas, uzreiz sazinies ar noliktavas darbiniekiem! Preču klāstā ir arī daudzi stilīgi lietie diski, kas izturīgi pret rūsu un garantē vieglāku bremzēšanu. Iespējams Tev vairāk interesēs tieši lietoti auto diski, jo tie visādā ziņā ir teicamas kvalitātes un ideāli papildina auto izskatu.

Kādēļ jāveic riepu balansēšana?

Piedāvātās lietotas vasaras riepas noliktavā nonāk no Vācijas, turklāt to atlikušais protektors ir 6-9 mm. Novērtētās riepas Rīgā var lietot uz dažādiem ceļiem, tāpēc atradīsi to, kas atbilst Taviem braukšanas paradumiem. Riepas Ulbrokā iespējams atstāt arī uzglabāšanai līdz nākamai sezonai, konkrētās izmaksas visiem komplektiem ir vienādas. Saprotams, ka pakalpojumu sarakstā ietverta arī riepu montāža, ko darbinieki veic ar mūsdienīgām iekārtām. Ja montāžas laikā tiek ievēroti dažādi ventiļu bojājumi, darbinieki par to tūlīt pat informē klientu un uzreiz piedāvā savu profesionālo palīdzību. Riepu maiņa notiek pirms ziemas un vasaras sezonas, tieši tikpat bieži jāveic arī riepu balansēšana, lai nebūtu grūti vadīt šo auto.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *