Personalizētas mēbeles katrai istabai

Kad atminamies mazotni, tajā bieži figurē lielais dīvāns, augstais virtuves galds, smagās virtuves durvis vai čīkstošās skapja durvis, kuras nodeva paslēpēs tik noderīgo slēptuvi. Mēbeles ir mūsu laikabiedri, kuri mūsu atmiņās figurē kā brīnišķīgs fons skaistiem notikumiem.

Arī mūsdienu mēbeļu ražotāji pievērš uzmanību tam, lai mēbeles spētu palikt atmiņā ne tikai kā funkcionāls priekšmets, bet arī vizuāli patīkamas atmiņas. Varam būt pateicīgi, ka dzīvojam laikos, kad tehnoloģijas attīstās ne tikai dažādu elektroierīču jomā, bet arī mēbeļu ražošanā. Lai arī cik mežonīgas interjera fantāzijas mēs neizsapņotu par saviem nākotnes mitekļiem, noteikti ir ražotājs jau šodien, kurš šīs iegribas spēs ideāli īstenot praktiski, un to izdarīs pēc individuāla pieprasījuma.

Ieskaties – http://virsmatraci.lv/

Vai sapņojat par dizainera profesiju? Mūsdienu mēbeļu ražotāji piedāvā klientiem piedalīties virtuves mēbeļu izstrādes procesā no paša sākuma līdz pat beigām. Sagatavojiet vēlmju sarakstu par to, kādus plauktus, galdus un virsmas vēlaties redzēt tieši savā virtuvē. Izvēloties pasūtīt virtuves mēbeles pēc pasūtījuma, jūs veidojat unikālu un radošu telpas interjeru, kā arī nodrošinat maksimālu mēbeļu kvalitāti. Patērētājs nosaka mēbeļu izmērus, dizainu, krāsu, kā arī apdares materiālus. Mēbeļu ražotāji palīdz klientiem arī ar profesionāļu padomu par to, kāda veida virtuves iekārtojums būs atbilstošs tiešu jums  – varbūt  iebūvējamā virtuve, varbūt mēbeles no koka, bet varbūt mēbeles ar lamināta korpusu.

Cik lieliska ir sajūta, kad ļaujies karstas vannas relaksācijai pēc darba dienas! Lai procesu izbaudītu pilnvērtīgi, ir svarīgi iekārtot savu vannas istabu tā, lai tā palīdzētu relaksēties, kad tas nepieciešams. Tajā pašā laikā vannas istabai jābūt gana praktiskai, lai tās iekārtojums mums ļautu veikli un viegli sagatavoties darbam vai skolai agros rītos. Vannas istabas mēbeles ir nozīmīgs elements šo funkciju apvienošanā. Īpaši svarīgi pievērst uzmanību telpas un mēbeļu izmēru proporcijām. Ir tik viegli pārblīvēt mazo telpu ar plauktiem, tādēļ pēc pasūtījuma radītas vannas istabas mēbeles ir lielisks risinājums šai problēmai.

Zvans pie durvīm, ciemiņi ir klāt! Visi sanāk mājokļa priekšnamā un iekārtojas. Vai visiem ir vieta apģērbam un apaviem? Vai tik šalles nesāks slīdēt nost no pakaramā? Jā, izklausās pazīstami. Priekšnami un koridori ir mūsu mājokļu pirmais iespaids. Nepelnīti šī telpa ir saņēmusi ļoti maz uzmanības. Priekšnama mēbeles ir īpaši nozīmīgas, lai neradītu diskomfortu mājokļa iemītniekiem un viesiem, kad jāgatavojas mājokli pamest vai tajā atgriezties. Telpas izmēri ir šauri, taču tai jāspēj organizēti izkārtot mūsu ikdienas mantas.

Mūsu mājokļos viesistaba parasti ir plašākā telpa, kurā uzturamies gan ģimenes, gan draugu lokā. Viesistabā parasti atrodas TV, varbūt arī spēļu konsoles, dīvāni un klubkrēsli. Viesistabas plašā funkcionalitāte nosaka to, ka tajā vēlamies ietilpināt dažāda rakstura mēbeles.  Iebūvējamais skapis viesistabā radīs plašuma iespaidu. Tāpat, viesistabā lieliski izskatās sienas plaukti grāmatām, fotogrāfijām. Ļoti ērti un parocīgi ieeju viesistabā ierīkot kā bīdāmās durvis, lai, piemēram, viesību laikā viesiem būtu ērti ienākt un iziet no telpas, neradot lieku troksni. Ir vērts padomāt par funkcionālas TV iekārtas uzstādīšanu – mūsdienīgas mēbeles ļoti eleganti noslēpj kabeļus un piedāvā dizainu, kas rotā telpu. Ar īstajām mēbelēm viesistaba būs gan omulīga atpūtas vieta mājiniekiem, gan eleganta telpa mājas ballītēm.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *