Satriecoši kamīni mājas apkurei

Lai drošie kamīni būtu pielāgoti visiem klientiem, ir izstrādāti vairāki varianti, tomēr tie visi sniedz līdzvērtīgu siltuma daudzumu. Kamīnkrāsnis var droši novietot jebkurā vietā, tādēļ Jūs varat izveidot neatkārtojamu interjeru.

Stūra kamīni ir ļoti kompakti, tomēr ar tiem arī iespējams apsildīt mājokli. Lieliska izvēle ir granulu kamīni, bet noteikti jāpievērš uzmanība tam, vai šim kurināmajam nepieciešami speciāli režģi. Visas krāsnis ražotas Somijā, tādēļ Jūs varat pasūtīt izturīgu un kvalitatīvu modeli, kas garantē ilgstošu siltuma atdevi. Piedāvājumu iespējams apskatīties online!

Baudiet vienkāršu pirts kurināšanu

Kvalitatīvās pirts krāsnis ir ērts risinājums, jo pirtī izmantojamiem akmeņiem ir speciāla tvertne un krāsns durtiņu atvēršanas virzienu var pielāgot sev un telpai. Malkas krāsnis izdala daudz siltuma, tādēļ arī priekštelpā varēsiet justies ērti. Ziepjakmens apdare ir viena no pašām labākajām, jo tai nekaitē nekādas ķīmijas, turklāt tā ātri uzsilst. Pašas krāsnis un to durtiņas jātīra regulāri, taču tas neprasīs daudz laika. Somu krāsnis nodrošina pavisam maigu garu konkrētajā telpā un ļauj maksimāli atpūsties pēc garas darba nedēļas, tāpēc iešana uz pirti vienmēr radīs patīkamas emocijas.

Modernas plītis ērtai lietošanai

Plītis tiek izmantotas dažādās telpās, taču, lai atrastu sev atbilstošāko variantu, jāņem vērā tas, cik lielu platību tā apsilda. Plītis ar parocīgu cepeškrāsni ir satriecošs risinājums arī mazām telpām, jo iegūstat iekārtu, kas pilda vairākas funkcijas. Paraugoties uz piedāvājumu vērts rūpīgi padomāt, vai Jums vajadzīga plīts ar 2 atsevišķām cukām, jo tas dotu iespēju lietot abas šīs plīts funkcijas reizē. Plītis veidotas ar ļoti lielu uzmanību un izmantojot pašus novērtētākos materiālus, tāpēc tās tiešām ilgi kalpos un ļaus nogaršot pārsteidzošu ēdienu arī ikdienas steigā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *