Uztura bagātinātājs Kolagēns

Kolagēns ir galvenais strukturālo olbaltumvielu tips organismā, kam tad tomēr ir svarīga loma veselu muskuļu, matu un vēl pārējo organisma audu veidošanā. Bez tam dabīgais kolagēns ir bāze sarežģītākām organisma struktūrām, piemēram, zobiem, kauliem, skrimšļiem un arī iekšējiem orgāniem. Kolagēns saglabā mitrumu ādā, kas sniedz iespēju būt stingrai, pie tam nedaudz pasargā dermas virsējo slāni no ultravioleto staru bojājumiem. Citiem vārdiem, pats kolagēns tomēr ir svarīga Jūsu ādas daļa, bez kā tā vienkārši nespēj noturēt savu elastību un veselīgo izskatu. Kādēļ visiem nāk pie sirds uztura bagātinātāji, kā arī lietošanā nokļūst dzeramais kolagēns vai kolagēna pulveris? Jo jau trīsdesmit gados olbaltumvielu sintēze sāk strauji mazināties, kas noved pie pašas ādas plānuma, tvirtuma zuduma kā arī sausuma. Uzrodas pirmās saredzamās grumbas, kauli un locītavas paliek vājākas, kā arī organisma spēja dziedēt pakāpeniski samazinās. Līdz ar to kolagēna lietošana paliek par katras dienas sastāvdaļu daudziem no mums.

Priekš kam tieši kolagēnu izmanto?

Uztura bagātinātāji, kur ir kolagēns, pirkt var iepakojumos, kas ir marķēti: 1,2,3 tips. Kopā tad ir līdz pat divdesmit astoņi dažāda tipa kolagēna veidu, taču cilvēka organisms sintezē pirmo, otro, trešo un ceturto veidu. Rūpnieciskajā ražošanā pārsvarā var tikt saražoti pirmie trīs. Pirmā tipa kolagēns ir nepieciešams ādai un kauliem, cīpslām, acu radzenei, muskuļiem un citiem audiem. 2. tipa kolagēnu izmanto tieši, kā kolagēns locītavām, taču trešā tipa kolagēns ir iiesaistīts asinsvadu ražošanā, pie tam šis kolagēns muskuļiem ir kārtīgi piemērots, ka arī ādai un matiem. Visi šie veidi pēc to struktūras ir līdzīgi. Tie atšķiras pēc secības, kā aminoskābes tiek veidotas, un oksilizīna daudzuma. Praksē jau var minēt, ka viena un tā paša tipa savā starpā atšķiras, iespējams, ka to sekmē arī formula, blakusvielas un izdalīšanās forma. Ja Jums ir vajadzīgs kolagēns, lai risinātu kādu konkrētu problēmu, šajā gadījumā vislabāk izvēlēties tam piemērotāko, piemēram, kolagēns matiem, ādai vai jau kolagēns locītavām, taču, kad vēlaties “visam un profilaksei”, tad labāk būtu piemeklēt to tipu, kur ir dažādas piedevas.

Kolagēns matiem vai locītavām – pārdevējs un ražotājs, kam tad pievērst uzmanību?

Brīdī, kad ir vajadzīgs kolagēns, pirkt to var ne tikai aptiekā, bet, protams, arī onlainā. Tajā pat brīdī centieties uzzināt vairāk tieši par pārdevēju, kā arī tā reputāciju, tādēļ, ka, tie uztura bagātinātāji ir jāuzņem iekšā organismā. Noskaidrojiet sev, kāds tad ir vajadzīgs veids – kolagēns nagiem, matiem, vai , piemēram, kolagēns locītavām, muskuļiem. Bez šaubām, pirms sūtīt būtu nepieciešams uzzināt, kāda tad ir kolagēna lietošana. Ir dzeramais kolagēns, kas jau būs sagatavots. Šis variants ir ļoti viegli sagremojams un piemērots arī tiem, kuri cieš no gastrīta. Tas ir viegli lietojams, un tas nebūs pašam jātaisa – 1 pudele jau satur dienas devu piecus gramus. Plaši tiek izmantots kolagēna pulveris, kurš tad būs viegli sagremojams. Bet tajā pat brīdī, ja šis kolagēns pirkts tiek nevis paciņas veidā, šajā gadījumā dzēriens būs jātaisa saviem spēkiem, kas ceļojot nav ērti. Kolagēns kā kapsulas vai tapbletes jau ir ērtākais izmantošanas variants, ko varat ņemt līdzi uz darbu vai ceļojumā. Bez šaubām, tad kad tiek izvēlēts kolagēns, atsauksmes ir tas, ko labāk ir jāapskata vispirms, tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko risinājumu priekš sevis.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *