GALDU, KRĒSLU UN GARDEROBES STATĪVU NOMA – KĀ IZVĒLĒTIES VISLABĀKO?

Mēbeļu ražošanas uzņēmums no Latvijas, kas piedāvā ne tikai ar krēslu un galdu iegādi, bet arī mēbeļu nomu. Galdu īre, krēslu noma, bet varbūt abi divi – mūsu mājaslapai būs jums ko piedāvāt, jo šeit ražotās mēbeles apvieno sevī smalkumu un izturīgumu – tā ir labākā kombinācija!

Liektā finiera tehnoloģija un tā nodrošina, ka krēsli nav smagi vai masīvi, turklāt to dizains ir veidots tā, lai krēslus būtu ļoti kompakti sakraut vienu uz otra. Krēsli ar galdiem stila ziņā te ir saskaņoti, tādējādi veidojot estētisku kombināciju, kas nepaliks nepamanīts stila gardēžu acīm. Vēlies uzzināt vairāk? Ienāc mājas lapā!

Dizainakresli.lv piedāvājumā nomai ir 3 veida galdi. Jums vajadzētu apskatīt “West” modeli, kam ir elegantas un izliektas metāla kājas, modeli “Arthur”, kas noderēs banketiem, un amizanto stāvgaldu “Moriss”, kas ir apaļš un stāv uz vienas lielas, stabilas kājas.

Krēslu noma ir aktuāla ne tikai kāzām vai korporatīvām ballītēm – tā var kļūt vajadzīga arī organizējot konferenci. Nevajadzētu aizmirst, ka konferences parasti ilgst vairākas stundas, tāpēc ir svarīgi izvēlēties krēslus, kuros kuros viegli šo laiku ir pavadīt.

Dizainakresli.lv piedāvā sešu veidu krēslu nomu, un tas ir pietiekami daudz, lai atrastu vajadzīgo, bet nav pārāk daudz, lai neapmulstu no izvēles. Būtiska šo krēslu priekšrocība ir pārdomātais dizains, kas nodrošina ne tikai to, ka šie krēsli neko daudz nesver, bet arī to, ka tie ir ļoti kompakti saliekami kopā ērtākai pārvietošanai.

Kolekcijā Flow ir 250 krēslu, tāpēc krēslu noma pat lielam pasākumam kļūst iespējama, pateicoties dizainakresli.lv.

Kad galdi un krēsli izvēlēti, vajadzētu apsvērt arī garderobes nomas nepieciešamību. Iespējams, ka pietiks tikai ar garderobes statīva nomu, bet tas, protams, atkarīgs no gadalaika. Ja ārā tiek solīti  jebkāda veida nokrišņi vai pat neliels aukstums, tad pasākuma organizētājiem noteikti ir jānodrošina vieta, kur atstāt mēteļus un lietussargus. Ja laiks solās būt labs, tik un tā pasākuma vietā vajadzētu būt stūrītim, kur atstāt somas, maisiņus un tamlīdzigas lietas, ko nebūs ērti staipīt līdzi un ko nebūs estētiski atstāt uz  krēsla atzveltnes. Domājot par šīm niansēm, atcerieties mūžu seno likumu – ja viss būs kārtībā, daudzi, visticamākais nepamanīs, kādi krēsli vai galdi pasākumā bija, taču, ja kaut kas nebūs labi – par to runās visi.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *