HOKEJA INVENTĀRS ONLINE

Hokejs nenoliedzami ir latviešu nacionālais sporta veids. Ne velti Pasaules Čempionāts hokejā ir viens no Latvijā gaidītākajiem un, protams, skatītākajiem notikumiem. Aktīvs hokeja cienītājs ne tikai apmeklē spēles sporta arēnās un vēro tās TV ekrānos, bet labprāt arī pats šad tad padzenā ripu pa ledu.

Tā pat arī ļoti daudz vecāku izvēlas savus bērnus sūtīt hokeja treniņos. Lai veiksmīgi varētu piedalīties šādās sportiskās aktivitātēs, visādā ziņā vajadzīgs piemērots inventārs, jo ar šortiem un T kreklu un sporta apaviem kā, piem., spēlējot futbolu, nepietiks. Piemērotu inventāru hokeja spēlēšanai ir iespējams pasūtīt dažādos speciālos sporta veikalos, kuros sev piemērotus aksesuārus atradīs gan vīri, gan sievietes.

KO VAR IEGĀDĀT PRIEKŠ HOKEJA SPĒLĒŠANAS?
Hokeja ekipējums sastāv no daudz un dažādām pozīcijām. Hokeja nūjas, hokeja ķiveres un hokeja slidas  bērniem un pieaugušajiem visādā ziņā ir vienas no pirmajām detaļām, kas nāk prātā. Bez piemērotām slidām nekāda hokeja spēlēšana nesanāks, tāpēc slidu pirkšana ir pats pirmais, ar ko jāsāk. Ja hokeju brīvajā laikā plānojat spēlēt ar saviem draugiem vai kolēģiem, katrā ziņā jāpiemeklē vienota hokeja forma visiem spēlētājiem. Lielu daļu visa hokeja ekipējuma veido aizsargi. Tie ir gan rokām, gan kājām, protams, galvai un, protams, arī citām ķermeņa daļām. Tos parasti velk zem formas – krekla un biksēm. Ja ir vēlme ar hokeju nodarboties mazliet profesionālā līmenī, obligāti jāapskata opcija sagādāt dažādus ar hokeju saistītus trenažierus, kas palīdzēs ķermeni un garu uzturēt pienācīgā formā.

KUR PIRKT LABĀK – VEIKALĀ UZ VIETAS VAI TIEŠSAISTĒ?
Visu hokeja spēlēšanai vajadzīgo ir iespējams sagādāt gan sporta veikalos uz vietas, gan internetā. Lai arī iepirkšanās internetā ir parocīgāka, iegādājoties sev hokeja spēlēšanai nepieciešamo ekipējumu, ir dažas pozīcijas, ko labāk iegādāt veikalā uz vietas, kur ir iespējams tos piemērīt un atrast atbilstošāko. Bez šaubām viena no šādām pozīcijām ir piemērotu hokeja slidu iegādāšanās. Ir svarīgi lai slidas derētu kā uzlietas, jo tas nodrošina labāku kustēšanos uz ledus un aizsargā no traumām. Arī aizsargelementu – ķiveres, cimdu, spenzūras, plecu un kāju, uzmērīšana ir ārkārtīgi būtiska. Piemērots ekipējums un inventārs rada veiklākas un kvalitatīvākas kustības uz ledus un spēlēšanu kopumā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *