KĀ ATŠĶIRAS TRANSPORTĒŠANAS TIPI?

Jau gadu simtiem ilgi, dažāda veida kravu pārvadāšana ir bijusi aktuāla teju visiem tirgotājiem, kā arī tā ir neatņemama importa un eksporta sfēras attīstības sastāvdaļa. Visas lietas, kas atrodamas veikalu plauktos, tajā skaitā arī vietējās, ir vairāku loģistikas procesu rezultāts.

Viss, sākot no preces radīšanas, līdz nokļūšanai pie patērētāja, ir loģistikas procesu kopums. Loģistikas servisu uzņēmumos veic gan atsevišķi nolīgtas loģistikas kompānijas, gan atsevišķas loģistikas nodaļas, kas parasti atrodamas lielākos uzņēmumos. Kravas taksometrs,jūras kravas konteineru pārvadājumi, vietējie un starptautiskie kravu pārvadājumi ir tikai maza daļa no visa loģistikas servisa piedāvājuma. Tiek nodrošināti visa veida kravu pārvadājumi, ieskaitot gaisa un jūras ceļus.

 

Optimālam risinājumam, pārvadājamā krava tiek vērtēta pēc daudz un atšķirīgiem kritērijiem, lai atrastu piemērotāko pārvadāšanas variantu gan cenas, gan ātruma ziņā. Tiek nodrošināta arī apdrošināšanas un muitas brokeru pakalpojumu sniegšana. Līdzīgi tiek vērtētas arī negabarīta kravas, tāpēc, nav pamata uztraukumam, ka konkretā sūtījuma īpatnības varētu traucēt tā pārvadāšanai. Apmierināti esošie klienti ir iestādes vislabākā vizītkarte, tālab tiek strādāts pie tā, lai klienti vienmēr atgrieztos apmierināti un laimīgi.

KĀ TIEK PĀRVADĀTAS KRAVAS VISĀ PASAULĒ?

Skaidrs, ka kravu transportēšanas veidi ir atšķirīgi. Ņemot vērā to, ka kravas, ko vajadzīgs pārvadāt, ašķiras, ir iespējams atrast piemērotāko pārvadāšanas formu, tādējādi rodot visoptimālāko sniegumu klienta vajadzībām. Auto kravu pārvadājumi mūsdienās ir izplatītākais kravu pārvadāšanas veids. Šāds kravu pārvadāšanas veids ir viegli organizējams ne vien pārvadāšanai pa Eiropas ceļiem, bet arī citur pasaulē. Savukārt, par drošāko un ātrāko kravu pārvadāšanas variantu, tiek uzskatīti avio pārvadājumi, kas nereti vien tiek izmantoti sensitīvas kravas pārvadāšanai. Protams, nedrīkst aizmirst dzelzceļa pārvadājumus, kas ir salīdzinoši lēts un kvalitatīvs risinājums kravas pārvadāšanai, ne tikai vagonos, bet arī cisternās un uz platformām. Mūsdienās, tā pat kā pirms vairākiem simtiem gadu, populārs ir arī kravas pārvadāšanas veids, izmantojot jūras ceļus. Šādi ir iespējams piegādāt kravas ne vien uz lielākajām Eiropas ostām, bet arī Āzijas un pat Amerikas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *