KĀDOS VEIDOS VAR PAGATAVOT KAFIJU?

Ar tasi karstas kafijas savu dienu sāk teju jebkurš pasaules iedzīvotājs. Par godu kafijai pat ir radīts speciāls bārmeņa veida amats – barista, kura pienākumos ietilpst viss, sākot ar dažādu recepšu izstrādi un beidzot ar klientu apkalpošanu. Lai savu dienu uzsāktu mundri un vitāli, lielākā daļa pasaules iedzīvotāju savu rītu sāk ar kafijas tasi. Starp daudzajām kafijas šķirnēm, vispopulārākās ir Arabica pupiņas, turklāt, no kafijas tiek gatavoti arī dažādi alkoholiskie un bezalkoholiskie kokteiļi. Kafijas pagatavošanas veidi un tās dzeršanas rituāli visā pasaulē ir atšķirīgi, kas iesakņojušies tautu mentalitātē un tradīcijās. Pie mums kafija, visbiežāk, tiek pagatavota divējādi – ar apliešanas metodi vai arī dažādos kafijas automātos. Teju jebkurā mājsaimniecībā atradīsim kādu kafijas mīļotāju. Var uzzināt vairāk uzņēmuma mājas lapā, kā arī zemāk rakstā!

KAFIJAS AUTOMĀTU PIEDĀVĀJUMS VEIKALOS

Veikalos iespējams atrast dažāda veida kafijas pagatavošanas ierīces – gan speciālus metāla kausiņus, kuros pagatavo turku un grieķu kafiju, franču presi, kurā ir ērti pagatavot kafiju vairākiem cilvēkiem uzreiz, itāļu mokas kanniņu, daļēji automatizētas ierīces, piemēram, espresso automātus vai lielākas, un jaudīgākas kafijas gatavošanas iekārtas, kurās iespējams pagatavot dažādus kafijas veidus. Visbiežāk kafijas automāts pupiņas samaļ pats, bet ir iespējams iegādāties arī tādus automātus, kuros ber jau samaltu kafiju. Aiz vien populārāki kļūst kapsulu kafijas automāti, kas ļauj pagatavot dažādus kafijas dzērienus, tieši kā kafejnīcās. Espresso automātos un vienkāršākās kafijas pagatavošanas ierīcēs, visbiežāk tiek izmantota jau samalta kafija, kas tiek dozēta speciālos kafijas spilventiņos vai gatavošanas procesā tiek filtrēta.

KĀDOS GADĪJUMOS IZMANTOT KAFIJAS AUTOMĀTU NOMAS PAKALPOJUMUS?

Kafijas automāti ir kļuvuši par vienu no nepieciešamākajām lietām katrā virtuvē jebkurā mājoklī visā pasaulē. Nenoliegsim, ka kafijas automātu, kā jebkuras citas labas, kvalitatīvas sadzīves tehnikas cena, nav no mazākajām, tādēļ, iegādājoties ierīci, tiek gaidīta simtprocentīga atdeve, taču, ja rodas vajadzība, kafijas automātu serviss un labošana palīdzēs tikt galā ar problēmām. Lielisks pakalpojums ir arī kafijas automātu noma, kas būs labs palīgs saviesīgu pasākumu un banketu rīkošanai, kurā plānots būt vairāk par pāris viesiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *