Kas ikvienu satrauc remontdarbu sākuma stadijā?

Uzsākot remontdarbus, cilvēkiem bez pieredzes ir smagi iedomāties, kā tad atrastie materiāli izskatīsies dzīvē: sienu krāsa var izrādīties daudz tumšāka, kā bija uz piemēra, un gaišais ziedu ornaments uz sienas flīzēm jau var izlikties par uzbāzīgu, kad tika ieklāta visa siena. Bet, ko darīt, kad vajadzīga pavisam jauna santehnika? Vispār nav īsti skaidrs. Bez šaubām, vislabāk ir doties pie ekspertiem, kas spēs palīdzēt kā izplānot interjeru, gan piemeklēt piemērotākos apdares materiālus(skatīt te, lai uzzinātu vairāk informācijas – https://interior.reaton.lv/produkcija/apdares-materiali/gridas-segumi/parkets/). Jau par to, kāds tieši apdares materiālu un interjera veikals spēs sniegt palīdzību un kā uzsākt plānot remontu, noskaidrot vairāk varēsiet tālāk.

Tapetes, lamināts, akmens flīzes – ko papildus var izvēlēties grīdas vai sienu apdarei?

Jums iesākas remontdarbi. Apdomājiet sienu apdari. Tirgū ir tapetes no flizelīna, kuras būs diezgan viegli kopjamas, turklāt tas ir viegli ieklājams apdares materiāls. Bez šaubām, ir un būs papīra tapetes, kur tad iespējams atlasīt diezgan izturīgus modeļus. Papīra tapetes piemērota opcija būs bērnistabā, tādas tapetes ir ekoloģiskas un jau bez kaitīgiem piemaisījumiem. Flīzes var būt laba alternatīva sienām, piemēram, vannasistabā un virtuves priekšautam. Grīdas būtu nepieciešams pieskaņot sienām, vai izvēlēties neitrālus toņus. Piemēram, bieža izvēle ir parkets vai arī lamināts. Bet, ja parketa dēļi tomēr ir dārga izvēle, jo sastāv no dabīga koka, tad lamināts būtu labākā izvēle, ja būs vēlme ietaupīt, taču vēlaties izveidot dabīga koka sajūtas. Un, protams, grīdas apdarei labi noderēs linolejs, kas tad mūsdienās ir izturīgs un dažāds dizainu piedāvājumā. Kad tiks meklēta santehnika, ieteicams pievērst uzmanību modernajām tehnoloģijām – ūdens maisītājiem, kuri ietaupa ūdeni, podiem bez apmales, kas tad būs higiēniski un mazāk krājas dažādas baktērijas. Šodien jo funkcionālāk pieiet klāt remontam, jo būs labāk.

Kā tieši sameklēt un atlasīt salonu ar materiāliem priekš apdares?

Pie mums ir samērā daudz celtniecības veikalu. Taču parasti tādi veikali ir jau kā hipermārketi, kur konsultanti nereti paši nemaz nav informēti tieši par materiālu ieklāšanu vai arī jebkādām īpašībām. Tādēļ būtu ieteicams savu uzmanību pievērst cita tipa veikaliem, piemēram, tāds var būt apdares materiālu un interjera veikals. Tādos veikalos būs pieejami apdares materiāli, dizainu piemēri un profesionāli darbinieki, kas profesionāli izlīdzēs izdarīt izvēli. Bez šaubām, uzmanīgi izlasiet klientu atsauksmes, lai nenāktos vilties, kā arī izpētiet piedāvājuma klāstu. Piedāvājumā ir jābūt kvalitatīviem materiāliem, kuri ir pierādījuši savu kvalitāti jau daudzus gadus. Kā arī kopā Jūs varēsiet atrast ideālāko veidu priekš Jums!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *