KUR ONLINE VAR ATRAST DARBU?

21.gadsimtā internets ir kļuvis par lielāko darba biržu pasaulē, jo iespējams publicēt neierobežotu skaitu darba sludinājumu, kas nepieciešamo auditoriju sasniedz pāris sekunžu laikā. Gan vakances Latvijā bet arī ārzemēs joprojām ir ļoti pieprasītas un ļoti labprāt izmantotas. Speciālas sludinājumu izvietošanas mājaslapas, sociālo tīklu starpniecība, sfēras mājas lapas ir tikai neliela daļa no visa, kā darba devējiem un darba meklētājiem iegūt sev saistošu interesējošo informāciju.

KĀ AIZPILDĪT CV UN MOTIVĀCIJAS VĒSTULES?

Bieži nākas redzēt sludinājumus, kuros papildus CV, tiek lūgts iesniegt arī motivācijas vēstuli. Lai darba devējam par sevi atstātu labu iespaidu, nepieciešams vēstuli un cv izveidot korekti un precīzi norādot nepieciešamo informāciju. Internetā ir atrodamas dažādas vietnes, kurš ir sīki un detalizēti izklāstīts kā vislabāk un kvalitatīvāk aizpildīt visu nepieciešamo dokumentāciju par sevi. Jebkurš darba devējs priecāsies par darba meklētāju, kurš izprot dokumentu iazpildīšanas nozīmīgumu un visus dokumentus aizpilda korekti. Ja CV ir iespējams uzskaitīt visas darba vietas un citas savas prasmes, tad motivācijas vēstule sniedz iespēju tās apskatīt un aprakstīt nedaudz detalizētāk, uzsverot svarīgāko, kas nepieciešams aktuālajai vakancei. Gan darba ņēmējiem motivācijas vēstulēs, gan darba devējiem savos sludinājumos, vajadzētu izvairīties no vispārinātu un abstraktu frāžu lietošanas, ko bieži varam novērot, meklējot darba sludinājumus.

 

DARBS PIE MUMS.

Vakances ir aktuālas visā Latvijā vienlīdz izplatīti. Gan darbs Rīgā, gan darbs jūrmalā, gan darbs Talsos vai Liepājā ir vienlīdz aktuāls un nepieciešams. Ar īpaši lielu darba piedāvājumu skaitu var lepoties lielās pilsētas. Izredzes iegūt pozitīvu priekšstatu par sevi palielināsies, ja visu nepieciešamo dokumentāciju, ko lūdz darba devējs, iesniegsiet korekti un gramatiski pareizi aizpildītu. ANevajadzētu aizmirst, ka korekti iazpildīti dokumenti par sevi rada pirmo iespaidu darba devējam, tādēļ kļūdīties nebūtu vēlams.

 

KUR MEKLĒT VAKANCES ĀRZEMĒS?

Netrūkst cilvēku, kuri labprāt meklē iespēju strādāt arī ārpus Latvijas robežām.. Mūsdienās ārzemju darba piedāvājumi ir kļuvuši drošāki un patiesāki, kā piemēram, pirms gadiem desmit, kad sākās lielais aizbraukšanas bums, jo tehnoloģijas palīdz ātru vien uzzināt par darba devēju visu nepieciešamo informāciju ne tikai Latvijā, bet arī ārzemēs. Vakances ārzemēs var atrast gan nodarbinātības aģentūrā, gan sociālajos tīklos.

https://www.cvmarket.lv/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *