LABAS KVALITĀTES LOGI JŪSU MĀJĀS

Populārākā izvēle klientu vidū, kad ir runa par logu iebūvēšanu vai nomaiņu, ir plastmasas logi. Lai arī mūsdienās būs grūti atrast kādu mājas fasādi, kurā nav iemontēti PVC logi, tie savas slavas gājienu sāka nedaudz vairāk kā pirms 20 gadiem. PVC logiem ir 101 variācija – ar un bez vērtnēm, dažādas krāsas, izmēri un formas, turklāt, arī PVC durvis mūsdienās nav retums. PVC logi savu kvalitāti nodrošina ne tikai ar iebūvēto sistēmu, bet arī furnitūru, palodzēm, stikla kvalitāti un citiem rādītājiem.

PILNA SPEKTRA PLASTMASAS UN METĀLA DURVJU IZVEIDE UN MONTĀŽA

Logu montāžas pakalpojumu sniedzēji, bieži vien piedāvā dažādus saistītos papildus pakalpojumus. Piekritīsit, ka labas kvalitātes durvis būs lielisks papildinājums kvalitatīviem logiem. Arhitektūras stili, kas caurvijas gadsimtiem senā vēsturē, ir pierādījuši, ka logs var būt lielisks vēstures perioda vēstnesis. Daudzi cenšas sekot līdzi, aktuālajām tendencēm, lai logi būtu ne tikai mājokļa estētiskais elements, bet arī būtu droši. Pieprasīti ir ne tikai PVC logi, bet arī PVC durvis, kas tiek uzstādītas, visbiežāk, privātmājās. PVC durvis ir ērti uzstādīt palīgēkās un vietās, kur, varbūt, pat nav vajadzīga loga rūts. PVC durvis ir drošas, tās var būt arī slēdzamas. Arī metāla durvis ir populāras klientu vidū. Mūsdienās visas ražotās durvis tiek uzstādītas ar ārkārtīgi drošām atslēgām.

LOGU MONTĀŽA UN APDARES DARBI MĀJĀ VA DZĪVOKLĪ

Pie iekšējās un ārējās apdares darbiem varam minēt ne tikai palodžu montāžu, bet arī logu aiļu kosmētisko un tehnisko savešanu kārtībā. Diez vai varēsit iedomāties logu bez palodzēm. Neatkarīgi no tā, vai uzstādāt koka vai plastmasas logus, palodžu montāža un apdares darbi būs beidzamie visā procesā. Parasti visi darbi, kas saistīti ar logu montāžu, tiek izdarīti tajā pašā vai retāk nākošajā dienā, tādēļ satraukumam, par to, ka darbi ievilksies, nav pamata.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *