Mēbeles pēc pasūtījuma

Virtuve ir mājinieku iecienīta vieta mājā, kur tie savācas pie virtuves galda, kur pārrunātu pagājušās nedēļas notikumus. Mājīgā noskaņa veicina maltītes gatavošanas radošumu, un racionāli izvietota virtuve nezaudē funkcionalitāti ne par milimetru. Labi izdomāts virtuves iekārtas dizains apvieno gatavošanas daļu ar ēdamzonu un tiek nokomplektēts iekļaujot visu nepieciešamo aprīkojumu. Virtuves mēbelēs vienmēr atradīsies konkrēta vieta maltītes pagatavošanas rīkiem, kas atvieglos namamātes ikdienu un priecēs mājiniekus. Paliek tikai saprast, kas priekš Jums ir ideālā virtuves iekārta?

Kāds būs virtuves iekārtas dizains un izvietojums dzīvoklī?

Pareizs virtuves iekārtas novietojums nodrošinās visus nepieciešamos apstākļus ikdienas lietošanai. Profesionāli mēbeļu dizaineri izprot tāda veida jēdzienu kā “gatavošanas trīsstūris”. Šīs nosacītās trīsstūra objekta gali sastāv no trīs punktiem – gatavošanas plīts, ēdiena saldētavas kā arī virtuves izlietnes. Šīm darba zonām jāveido trīsstūris, tikai šinī izkārtojumā mājsaimniecei darbošanās brīdī varētu būt komfortabli darboties virtuvē. Brīdī, kad jau ir saprasts virtuves plānojums, vajadzētu pievērsties mēbeles piemeklēšanai. Kāda veida dizains būs piemērots konkrēti Jūsu virtuvē? Tagad savu pieprasījumu ir sasniedzis Hi-tech dizains, kurā materiālos galvenokārt tiek izmantots stikla izstrādājumi, piemēram, stikla virtuves paneļi, plastmasa kā arī metāls. Dotais virtuves dizains neparedz uzkrītošus atribūtus, nepielietojamus elementus un arī attīstītas tehnoloģijas. Pavisam savādāks virtuves dizains būs “tuvāk dabai”, kurā tiks izmantoti dažādi aksesuāri, pati virtuves iekārta vai virtuves galdi no dabīgiem materiāliem, visbiežāk tas ir koks. Mala izstrādajumu trauki, pašmāju austi paklāji un spilgti izstrādajumi no tekstila, kuri rada mierinošo kopā ar komforta omu. Pasūtot virtuves mēbeles, te nebūs izmantoti tādi vārdi kā modernas mēbeles vai nefunkcionāli virtuves krēsli, Jums vajadzīgs dod priekšroku tam, kas tieāām ir sirdij tuvs. Maltītes gatavošana kā arī atrašanās virtuves zonā ir domāta Jums, nebūt ne tiem daudzajiem padomu devējiem. Piedāvajumā arī iebūvējamie skapji pēc pasūtijuma!

Kas vēl ir būtisks, sūtot virtuves mēbeles?

Ražojot virtuves iekārtas, vienlaicīgi būs izmantoti dažādi materiāli, tā kā virtuves atsevišķas mēbeles daļas tiek domātas dažādiem nolūkiem. Virtuves mēbeles sastāvdaļas var sagrupēt šāda veida grupās – fasādes un mēbeļu korpuss, furnitūras elementi, darbošanās vieta kā arī virtuves paneļi. Virtuves iekārtas fasāde un korpuss parasti ir ražoti no koksnes vai arī tā atvasinājumiem (MDF, skaidu plātnes). Šiem materiāliem būs laba kvalitātes un cenas apvienojums. Lielākā mēbeļu daļa no budžeta kategorijas tiek izgatavotas izmantojot MDF un skaidu plātnes. Trīs galvenie materiāli, izmantojot kurus būs izgatavotas tieši darba virsma virtuvē, vienmēr būs koks, tas ir ārējai videi draudzīgs, mūsdienīgs virtuves dizains, kurš nekad neiziet no stila, keramikas flīzes, diemžēl šis variants tiek pielietots reti. Trešais materiāls ir dabiskais akmens (marmors, granīts, kvarcs), kas tieši nenolietosies gandrīz veselu mūžību. Tā virtuves daļa, kur ir virtuves paneļi, kurai jābūt izgatavotai izmantojot viegli mazgājamus materiālus, kas iztur regulāru saskarsmi no sadzīves ķimikālijām un nereaģē uz temperatūras paaugstināšanos. Visbiežāk virtuves paneļi tiek novietoti pa visu mēbeļu kompleksu, ietverot virtuves izlietnes vietu, darba virsmu un sienas. Tieši šīs 3 zonas ir nosauktas par piesārņotākajām. Virtuves paneļi tiks izveidoti ar keramikas flīžu plātnēm, mozaikas vai flīzēm, ko veido mozaīka, metāla, kur virtuves iekārtas paneļi tiek ražoti no nerūsējošā tērauda, un virtuves paneļi ar dabiska kā arī mākslīga akmens vai stikla virsmas.

Mēbeles pēc pasūtījumu

Vai gribat priekš sevis mebeles uz pasutijuma vai arī Jums labak patīk jau gatava virtuve, šis jautājums, tomēr, lai ir tikai Jūsu ziņā, taču ir pāris nianses, kuras ir jāzina, kad izvēlaties savu no mēbeļu veikaliem. Pasūtiet virtuves iekārtu no Latvijas ražotājiem vai mēbeļu veikaliem. Sacensība šeit ir diezgan sīva, un visi jau sen pielieto kvalitatīvas iekārtas un izejmateriālus, pie tam pat, ja virtuves iekārta tiks izgatavota Itālijā, tās finansiāli šis variants būs pieņemamāks nekā pasūtīt virtuvi no Eiropas. Vispirms ejiet pie meistariem, kuri izgatavo mēbeles uz pasutijuma, ja savāciet vismaz 3 piedāvājumus. Tas Jums ļaus orientēties virtuves mēbeles izgatavošanas cenās pie tam dabūt projektu priekš virtuves. Pirms pērkat virtuves iekārtu, padomājiet par jebkuru detaļu, kur tiks novietoti virtuves galdi vai krēsli ir svarīga plānošanas daļa jau pat no plānošanas sākuma. Gadījumā ja nav īsti pārliecības, kas ir vislabāk, droši vien tad pareizāk būtu vērsties pie kāda, kas varēs piemeklēt virtuves dizainu priekš Jums un garantēs mēbeles pēc pasūtījuma, kas būs atbilstošas visām Jūsu finansēm un vēlmēm.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *