Modernas ārdurvis un iekšdurvis – stils, kvalitāte un, protams, drošība

Kad tieši pienāk tas laiks izvēlēties jaunas durvis mājai vai dzīvoklim, mēs esam aizraujoša, taču vienlaicīgi arī sarežģīta ceļa sākumā. Mūsdienās, kad izvēles iespējas ir tik milzīgas, ir grūti neapjukt piedāvājumā. Būtiski norādīt, ka iekšdurvis vai ārdurvis ir ne vien ieeja miteklī vai telpā, tās jau ir arī vizuālais elements, kā arī tajā pat laikā drošības garants. Tādēļ ir svarīgi saprast, kam pievērst uzmanību un kā tieši izvēlēties ideālas iekšdurvis vai ārdurvis, kuras atbilstu tieši Jūsu vēlmēm. Šeit izskatīsim pamata nianses, kas varētu ietekmēt izvēli, kā arī sniegsim noderīgus padomus, kā veiksmīgi izvēlēties durvis un arī durvju furnitūru.

Durvju ražošanas materiāls – galvenās nianses

Koka, metāla vai PVC durvis? Ikvienam no šiem ražošanas materiāliem jau ir savi plusi un īpatnības, tāpēc izvēlēšanās varētu būt atkarīga no dažādiem faktoriem.

Koka durvis bija populāras vienmēr. Koks nodrošina dabīgu siltumu un arī estētisku pievilcību. No koka taisītas iekšdurvis vai ārdurvis ir siltuma noturīgas. Koka durvis piešķir jebkurai telpai siltumu un mājīgumu. Koksnes dabiskais raksts, kā arī iespēja durvis pielāgot atšķirīgiem stiliem un krāsu gammām pārvērš tās par ideālo variantu daudzām mājām. Tomēr, lai koka durvis kalpotu ilgi, tās ir regulāri jākopj. Virsmu ir jātīra un arī jāapstrādā ar īpaši tam paredzētiem tīrīšanas līdzekļiem, lai varētu novērst mitruma iedarbību un koksnes bojājumus.
Metāla durvis ir pazīstamas ar izturību un drošību. Ir skaidrs, ka metāla ārdurvis nodrošina labu aizsardzību pret ielaušanos, turklāt tās būs izturīgas pret laikapstākļiem un mehāniskiem bojājumiem. Pie tam metāla durvis prasa mazāk laika kopšanai nekā, piemēram, koka durvis.
PVC durvis jau ir praktiska un ekonomiska izvēle. PVC ārdurvis ļauj noturēt telpā siltumu, ļaujot ietaupīt un samazināt apkures izmaksas. Tāda veida iekšdurvis vai ārdurvis ir vienkārši kopt. Virsma ir gludena, ko iespējams tīrīt ar parastiem tīrīšanas līdzekļiem. PVC durvis bieži ir ekonomiskāka opcija salīdzinājumā ar koka vai arī metāla durvīm, kas prasa lielākus tēriņus.

Jau var izvēlēties arī stikla durvis, bet šādu materiālu visbiežāk izvēlās, kad tiek piemeklētas iekšdurvis.

Piemērotākā furnitūra Jūsu durvīm

Durvju furnitūra ir ne vien praktiska, bet arī estētiska detaļa, tādēļ, izvēloties durvju furnitūru, ir tiešām nozīmīgi ņemt vērā vairākus faktorus. Durvju furnitūra savā pamatā tiek domāta praktiskumam. Pirms veicat izvēli, Jums jāsaprot, kāda veida durvīm tā ir paredzēta – iekšdurvīm vai ārdurvīm. Ja vēlaties, lai Jūsu durvis veras vaļā un arī aizveras klusi, pievērsiet īpašu uzmanību eņģēm. Protams, ne mazāk būtisks elements ir slēdzene, tā kā drošība vienmēr ir viens no svarīgākajiem aspektiem, kas tiek skatīti, kad skatās furnitūru durvīm. Mūsdienīgas drošības tehnoloģijas, kā piemēram, digitālās slēdzenes, var nodrošināt papildu drošības pakāpi. Protams, durvju furnitūra ir ne tikai funkcionāls elements, bet tā arī uzlabo telpas vizuālo izskatu. Pirms tam kā izvēlēties, apdomājiet to, kāda būs furnitūras stilistika un vai tā atbildīs Jūsu interjeram.

Jums tagad ir zināms, kādi tad pastāv durvju materiāli un kāda furnitūra ir pieejama, bet vienalga ir grūti izvēlēties? Obligāti prasiet padomu speciālistiem! Tikai speciālists, uzklausot Jūs, spēs ieteikt variantu, kas noderēs Jums šeit un tagad. Nav svarīgi vai tiek meklētas ārdurvis vai iekšdurvis, pārbaudīta durvju pārdošanas vieta būs Jūsu galamērķis. Izpēties atsauksmes un dodaties pie labākā durvju pārdevēja, kur Jums spēs piedāvāt arī durvju uzstādīšanu. Iekšdurvis vai ārdurvis būs ilglaicīgs un labs pirkums, ja tās uzstādīs tiešām labs meistars. Veiciet izvēli apsvērti un tad durvis varēs Jūs priecēt ilgus gadus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *