Mūsdienu kafijas serviss sagādās gardu kafiju jebkādā vietā un laikā

Lieli biroji vai ofisu centri ir vien dažas no tām vietām, kurās kafijas automāti ir tiešām diezgan populāri. Ofisu strādnieki diezgan bieži dzer kafiju ne vien pusdienu pārtraukumos, bet pat pauzēs starp darbu, pirms un arī pēc darba. Pie tam pati uzņēmuma vadība diezgan bieži pozitīvi skatās uz šāda veida iekārtu izvietošanu ofisos, jo šis apstāklis palielina darbaspēka produktivitāti darba dienas laikā(vairāk informācijas te – kafijas automātu serviss). Kāda tehnika jau ir piemērotākā katrā situācijā – parastie kafijas aparāti vai tomēr lieli kafijas tirdzniecības automāti, centīsimies precizēt tālāk tekstā.

Kafijas automāti – izvēlēšanās priekšnosacījumi

Lai jau noteiktu to, kādi kafijas automāti ir vajadzīgi, ir vēl jāsaprot aptuvenais klientu un darbinieku skaits, kas tieši apmeklēs potenciālo tirdzniecības vietu vai arī ofisu. Ja tā būs neliela kafejnīca vai viesnīcas restorāns, tieši kafijas aparāti, kas ir uz galda liekami, ir piemērota opcija. Kad runāt jau par mazu tirdzniecības centru vai arī ofisa ēku, kur kafijas patēriņš tiek plānots 100 – 200 dzērienu dienā, šeit tad piemērota izvēle ir ne īpaši lieli kafijas tirdzniecības automāti ar 8 – 10 kafijas dzērienu variantiem. Lielam biznesa centram, izglītības iestādēm, tirdzniecības centram jau ir nepieciešami tirdzniecības automāti jau ar 15 vai pat vairāk veidu dzērieniem, kas, savukārt, arī tiek pagatavoti diezgan ātri. Šajā gadījumā labi iederēsies tādu opciju automāti, kur pieejamas uzkodas un citas dzērienu opcijas, kā piemēram, minerālūdens vai limonāde. Vairāk populāri jau ir kafijas automāti, kuri gatavo vismaz 5 veidus: espresso vai americano, kapuchino, latte un vēl karsto šokolādi. Pievēršoties funkcionalitātēm, kafijas aparāti ar vairākām automatizētām funkcijām būs tiešām vieglāki to lietošanā. Ir ļoti labi, kad aparātam tomēr ir automātisks iestatījums kafijas malšanai, kā arī nepārtraukta diagnostika, funkcija, kas paredz pašattīrīšanos, enerģijas taupīšana un aizsardzība pret īssavienojumu. Viennozīmīgi vislabāk būs ņemt aparātu ar diezgan mazu enerģijas patēriņu. Bez šaubām, jo vairāk aparātam funkciju, jo bez šaubām augstākas būs izmaksas. Tādēļ šeit izvēlēšanās ir tikai klienta ziņā.

Tirdzniecības automāti – sadarbības partneru atlase

Meklējot sev partneri, kā tirdzniecības automāti būs uzlikti pie Jums ofisā, tad ir dažas būtiskas lietas, kam pievērst īpašu uzmanību. Pirmais būtu, kādi kafijas automāti tiks pārdoti – varianti, funkcionalitāte un resursu izmantošanas režīmi. Kad nepieciešami tirdzniecības automāti, būtiski, kad tiek nodrošinātas tehniskās mācības un vēl konsultācijas, pilns garantijas kafijas automātu remonts un arī kvalitatīvs kafijas serviss. Aplūkojiet aparātu ražotājus – būtiska jau ir laba kvalitāte, kā arī uzticība brendam. Apskatiet uzņēmuma klientu rekomendācijas jau par partneri – vai, piemēram, kafijas serviss piedāvā plašu aparātu veidu piedāvājumu, diezgan ātru apkalpošanu, ērtu darbību, kā arī ilggadīgu kalpošanas laiku un garantiju. Ne jau mazāk būtisks aspekts ir vēl cena – tirdzniecības automāti par pieņemamu centu, taču ar labu kvalitāti tomēr ir vislabākā alternatīva. Apskatiet atsauksmēs to, kā tad konkrēti īstenojas kafijas aparātu remonts, ko tieši tas var sevī iekļaut vai kāds ir klientu apmierinātības līmenis. Tiešām laba kafija – garants darbaspēka apmierinājuma līmenim!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *