Nepieciešamas riepas? Aplūko piedāvājumu!

Pēc vairākām sezonām riepas obligāti jāmaina, jo to kvalitāte vairs neatbildīs valstī noteiktajām prasībām. Jaunas riepas labāk pildīs savas galvenās funkcijas un braukšana nebūs tik bīstama, lai arī kādi būtu laikapstākļi. Pats izdevīgākais izvēles variants, ko nodrošina riepu serviss, ir dažāda veida mazlietotas riepas, kuras nodrošinās tikpat lielu komfortu. Saprotams, ka lietotas riepas nekādā ziņā nemazinās braukšanas komfortu, jo to reālais stāvoklis un protektora dziļums tiek pārbaudīts uz speciāla montāžas stenda. Lai kāda veida lētas auto riepas Tev būtu nepieciešamas, riepu garāža ir labākā vieta, kur tās meklēt, jo speciālisti piedāvā pat nestandarta izmērus.

Uzzini vairāk- https://www.fredariepas.lv/

Izraugies riepas sniegotai ziemai

Lietotas ziemas riepas pieejamas ar pietiekami lielu protektora atlikumu, tādēļ varēsi izvēlēties komplektu pat vairāk kā vienai ziemas sezonai. Riepu noliktava palīdz atrast izturīgas ziemas riepas dažāda veida automašīnām, tai skaitā arī kravas un bezceļu auto. Šādas auto riepas jāmeklē balstoties uz to, kur lielākoties plāno braukt – pa sakoptiem pilsētas vai lauku grants ceļiem. Riepas Dreiliņi atradīs Tev piemērota izmēra riepas arī tādā gadījumā, ja tās neietilpst starp pieprasītākajiem modeļiem. Atsevišķi pieejami arī moderni lietie diski, kurus iespējams izmantot patiešām ilgu laiku, jo tie spēj izturēt dažādus triecienus. Taču lietoti diski būs daudz lētāki un tikpat labi palīdzēs uzlabot auto tēlu, tādēļ iespējams iegūt vēlamo rezultātu neko daudz neiztērējot.

Kādēļ nepieciešama riepu balansēšana?

Ja izlemsi izmēģināt lietotas vasaras riepas, arī varēsi būtiski ieeknomēt, pietam protektora atlikums lielākoties svārstās 6-9 mm. Novērtētās riepas Rīgā pielāgotas dažādiem ceļiem, tāpēc uzreiz atradīsi tieši to, kas atbilst Taviem ieradumiem. Pērkot riepas arī Ulbrokā, veco riepu komplektu vari atstāt utilizācijai, tādēļ pašam nebūs par to jādomā. Saprotams, ka vērienīgajā pakalpojumu sarakstā iekļauta arī operatīva riepu montāža, ko speciālisti veic ar modernām iekārtām. Montāžas laikā darbinieki aplūko arī disku kvalitāti, riepu ventiļus utt., lai skaidri zinātu, ka viss ir kārtībā. Riepu maiņa nepieciešama vismaz 2x gadā, tikpat bieži vajadzīga arī balansēšana, lai nebūtu grūti vadīt auto.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *