NO ATPŪTAS KRĒSLIEM LĪDZ APMEKLĒTĀJU KRĒSLIEM

Vai kādreiz esat aizdomājušies, kas ir tā mēbele, bez kuras nav iedomājama neviena sabiedriska telpa? Viena no tādām mēbelēm pavisam noteikti ir krēsli. Krēsli ir ne tikai lieta, kur sēdēt – tie rada arī telpas vizuālo tēlu un liecina par mūsu gaumīguma izjūtu.

Iespējams, jūs interesē uzmanību piesaistoši bāra krēsli vai gaumīgi apmeklētāju koka krēsli, bet varbūt jūs meklējat jau sen pelnītu pasakainu atpūtas krēslu – ikvienā no šiem gadījumiem dizainakresli.lv viennozīmīgi būs vislabākais lēmums, ko jūs nenožēlosiet.

Dizainakresli.lv  ir uzņēmums ar vairāk kā desmit gadu pieredzi krēslu izstrādē.

Kāpēc dot priekšroku tieši šiem krēsliem? Pirmkārt, tā ir augstākā kvalitāte – dizainakresli.lv garantē, ka šīs mēbeles būs izturīgas un kalpos gadiem ilgi.  Otrkārt, stils – liekti līmētā finiera krēsli izceļas ar gaumīgām, liektām līnijām un formām, kas vienmēr iederās ļoti labi un harmoniski. Treškārt, liekti līmētais finieris padara šos krēslus viegli transportējamus, turklāt to ergonomiskā forma arī sēdēšanai sniedz papildus ērtību. Ceturtkārt, bet ne mazāk svarīgi – šie tomēr ir dizaina krēsli, to dizainu ir izstrādājuši starptautiski pazīstami interjera dizaineri, piemēram, Pancho Nikander (Somija), Komplot Design no Dānijas, Eric Pfeiffer no ASV un vēl daudzi citi.

Kāpēc izvēlēties dizainakresli.lv piedāvātāš mēbeles? Tāpēc, ka šis ir uzņēmums ar vairāk kā desmit gadu profesionālos meistarību krēslu un cita veida mēbeļu ražošanā. Vai iespējams vienā krēslā apvienot prasības gan pēc praktiskuma, gan smalkuma? Jā, tas ir iespējams – dizainakresli.lv piedāvā krēslus, kas vienlaicīgi ir gan eleganti, gan komfortabli, gan kvalitatīvi.

Elegance. Saplākšņa krēslu līnijas un formas ir liektas un plūstošas. Šāda veida krēsli harmonizē jebkāda veida telpu. Krēslu elegance nav nejaušība – tas ir rūpīgs pasaulē atzītu dizaina mākslinieku darbs, kuri rūpīgi strādājuši, lai radītu krēslu stilu un oriģinalitāti.

Komforts – pateicoties liekti līmētā finiera tehnoloģijai, saplākšņa krēsli ir izteikti viegli, tādēļ krēslus ir viegli pārvietot, turklāt krēsli veidoti tā, lai būtu ātri uzliekami viens uz otra un ērti uzglabājami.

Lai arī mākslinieki ir no ārzemēm, paši krēsli tiek veidoti šeit pie mums – Latvijā. Tas ir būtisks faktors, tāpēc ka tas nosaka ne tikai krēslu piegādes izmaksas un termiņu, bet tā ir arī praktiska iespēja apskatīt noskatītās mēbeles klātienē kamēr pirkums vēl nav izdarīts.

Dažāda veida krēsliem būs arī citas nianses, kas ir būtiskas – ja pirksiet krēslus virtuvei vai bāra krēslus, tad nepieciešams atrast tādus, ko ir viegli notīrīt.

krēsli ir ērti saliekami viens uz otra kompaktai uzglabāšanai vai pārvietošanai

 

Ja vēlaties, lai krēsli nav bieži jāmaina un tie vienmēr izskatās gaumīgi, tad iesakām izvēlēties tos no ražotāja, kas ir šeit Latvijā, tātad ir atbildīgs savu klientu ptriekšā un rūpējas par nopietnu attieksmi pilnīgi pret visiem klientiem. Latvijas uzņēmumi ir atbildīgi savu klientu priekšā, jo tas ir reputācijas un goda jautājums.

Uzņēmums, kas dzimis un attīstās Latvijā par ikvienu savu darbu un klientu atbild ar savu labo slavu, tāpēc nešaubies, ka dizainakresli.lv stabili tur visaugstāko kvalitātes latiņu, kā arī vienmēr rūpējas par indivdualizētu pieeju ikvienam klientam.

 

Uzticamas sadarbības partneris ir nozīmīgākā vērtība visos gadījomos, kas nodrošina jau pusi no izdošanās – tas ir spēkā gan jautājumos, kas attiecas uz atpūtas krēsla iegādi, gan uz sava firmas vizuālās identitātes izveidi. Izvēlies gudru un gaumīgu krēslu ražotāju – dizainakresli.lv!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *