Šodien vārda dienu svin Jūsu draudzene? Kādā veidā labāk apsveikt?

Patlaban, kad visa pasaule ir pārvietojusi vispārējo apziņu tieši uz interaktīvo vidi, mēs visi esam pieraduši, ka jebkāda veida pakalpojums vai arī prece pieejama internetā. To arī varētu attiecināt arī uz dažādiem svētkiem, piemiņas dienām un dāvanas pirkšanu. Tagad tik vienkārši ir uzzināt, kas šodien vārda dienas svin, pie tam šeit arī būs atrodami personalizēti dzejoļi vai pantiņi. Un tas jau ir ļoti ērti un, protams, jebkurš no mums bijis to izmantojis. Pie tam tiešsaistē var uziet vairākas dāvanu idejas, kā tiem, kas šodien vārda dienas svin vai arī kuram ir dzimšanas diena, vai arī interneta veikalus, kur jau var atrast dāvanas, ko var nopirkt.

Kāda tad ir starpība, kam un kādi novēlējumi tiek apkopoti?

Parasti var likties, kad nav īsti nozīmīgi, ko tieši nozīmē Jūs izvēlētie pantiņi, tā kā bieži vien mēs pat tos īpaši neizlasām. Taču, ja Jūsu vadītāja saņems no Jums dzimšanas dienas apsveikumu ar divdomīgu saturu, tas gan nebūs patīkami, vai ne? Tāpēc vislabāk apskatīties mājas lapas, kur dzejoļi vai apsveikuma pantiņi tiek sadalīti, piemēram, kolēģim, kādam draugam, sievai, meitai, sievasmātei utt. Tā kā šeit ir jau padomāts Jūsu vietā, jo izvēlētie dzejoļi jau būs korekti, jo tie būs atlasīti speciāli konkrētam cilvēkam. Protams, ērti ir, kad novēlējumi būs sadalīti pēc notikumiem, kā piemēram, vārda dienas apsveikumi vai, piemēram, dzimšanas dienas pantiņi.

Kādu tieši vietni izvēlēties, lai izmantotu sniegtos apsveikumus un dāvanu idejas?

Mēģinot izpētīt daudzas mājas lapas, kurās ir novēlējumi, dažreiz nav skaidrs ar ko tad tie atšķiras savā starpā un, kādi tad tad ir tie atbilstošākie. Šinī gadījumā var tikt izcelti trīs pamata kritēriji, kam tad pievērst uzmanību. Pirmkārt, mājas lapā ir izvietots skaidrs vārda dienu kalendārs, bez tam ir labi, ja tas ir ne vienkāršs kalendārs, bet tur ir iekļauts arī dažādu citu svētku dienu kalendārs Kad Jūs meklējat, piemēram, šodien vārda dienas svin Līgas, Jūs varat uzreiz atrast, ka šodien ir Līgo diena, jo vienlaicīgi šeit atrodams arī latviešu svētku kalendārs. Otrkārt, svarīga lieta ir paši apsveikuma pantiņi un tas, kādā veidā tie tiek sadalīti. Vispareizāk ir tad, kad dzejoļi vai apsveikuma pantiņi ir sagrupēti, atbilstoši svētkiem, kā piemēram, vārda dienas, un pa personām, piemēram, tēvam, vai vārdiem. Šis filtrs palīdz uziet tos labākos un pareizākos pantiņus. Treškārt ir pašu dāvanu idejas, kur dažādas dāvanas tiek sadalītas saskaņā ar notikumiem un arī pa personām. Tāda tipa mājas lapa ļaus pareizi sveikt kā to, kas šodien vārda dienu svin, gan arī atrast labāko dāvanu tēvam dzimšanas dienā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *