Šodienas bagātīgā plastikāta un arī metāla durvju izvēle

PVC logi šodien nevienu neizbrīna, tie ir var teikt visur – veikalos vai birojos, daudzstāvu mājās un luksusa dzīvokļos. Kaut gan logi ļoti atšķiras ar to kvalitātes līmeni. Kad pašā sākumā pvc logi bija tiešām kaut kas neparasts un eksotisks, tie ar savu izskatu nevarēja nevienu pārliecināt, ka tomēr ir ļoti kvalitatīvi, taču ar laiku saka iekarot popularitāti un kļuva par labu konkurentspējīgu pakalpojumu, kurai ir daudz labu īpašību. Šodien logu ir tik daudz tipu, kas atsķiras gan ar īpašībam, gan materiāliem, ka pat bez labas augsti profesionālas palīdzības nevar pašam tikt skaidrībā.

Alumīnija, koka kā arī plastikāta logi, ko izvēlēties?

Mūsdienās logu ražotāji sniedz plašu piedāvājumu ar pakešu logiem, bet neskatoties uz variācijām, labs ir tas logs, kurš būs energoefektīvs, bet priekš tam lai par to pārliecinātos, ir jāpievērš uzmanība Uw koeficientam. Vēl viena svarīga lieta ir vēl kvalitatīvi mehānismi, ko noslēdz tāda lieta kā logu montāža, ja šajā gadījumā kaut kas būs izdarīts nepareizi, tad pat augstā logu kvalitāte neglābs Jūs no vēja iekļūšanas mājās. PVC logi ir iecienīti to vieglās kopšanas dēļ, pie tam tie ilgi kalpo un arī ir ļoti siltumefektīvi, taču vērību pievērsiet logu ražošanas materiāliem, tie tiešām nedrīkst saturēt kaitīgus metālus. Savukārt, koka logi tiek taisīti no koku lamelēm, kas arī pēc laika neizmainīs formu. Šodien koka logi paliek arvien pieprasītāki, tā kā visi sliecas tuvāk dabai un ekoloģijai. Bet rūpnīcās ir pieprasīti alumīnija logi, tā kā tie ir ļoti izturīgi, kā pret augstām temperatūrām, gan pret koroziju, taču tie ir dārgi.

Garāžu durvis un koka logi – vai var pasūtīt vienā vietā?

Ar šķietami līdzīgo sortimentu un nosacījumiem, jebkuram logu uzņēmumam ir sava specifika un darba stils. Kaut gan katra interneta vietne apgalvo, ka tās cenas ir lētākās, ņemiet vērā, ka cenas tirgū ir ļoti atšķirīgas. Jāņem vērā tas, ka tas, ka nopirkāt logus vēl nav viss, būs arī jāsūta logu montāža, taču montāžai jābūt kvalitatīvai, lai darbotos garantija. Kvalitatīva uzstādīšana paredz pieņemšanas aktu, te ir jābūt iekļautai arī garantijai uz darbu, un protams jābūt pēc pārdošanas servisam. Standartā uzņēmumi, kas uzstāda logus un palodzes, nodrošina tad arī metāla durvis vai arī pat tādu lietu, ka garāžu vārti. Viennozīmīgi tas ir ērti, ir īpaši, kad Jums bija veiksmīga sadarbība ar logu uzstādītājiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *