PILNVEIDO SAVU TĒLU AR SUDRABA ROTASLIETĀM

Jau no pirmatnējiem laikiem, rotām un dažādiem dārgmetāliem ir bijusi liela loma cilvēku sadzīvē. Līdztekus tam, ka rotas papildina koptēlu, tās ir arī lieliska investīcija. Ļoti daudzi izvēlas ikdienā valkāt dažādas rotaslietas, jo tās lieliski papildina koptēlu. Dažādas rotaslietas darina juvelieri un rotkaļi, kuri strādā ar dažādiem dārgmetāliem un dārgakmeņiem. Prasmīgam amata meistaram problēmas nesagādās arī rotu pielāgošana vai pat labošana nepieciešamības gadījumā. Lai rotas lietas kalpotu gana ilgi un nezaudētu savas fiziskās īpašības, ir svarīgi tās pareizi lietot un kopt. Šādi noteikumi ir attiecināmi uz jebkāda veida dārgmetālu izstrādājumiem, neatkarīgi no tā vai tajos ir arī dārgakmeņi vai pusdārgakmeņi. Skaistas un kvalitatīvas rotas ir galvenā atslēga skaistam ārējam izskatam, neatkarīgi no tērpa un situācijas.

KĀDAS ROTAS IESPĒJAMS VEIDOT NO SUDRABA?

Dažādas kaklarotas, auskari un gredzeni ir populārākie rotaslietu veidi mūsu platuma grādos. Sudrabu ir iecienījuši gan vīrieši, gan sievietes(spied šeit – sudraba gredzeni). Sudraba askētiskās un gaumīgās īpašības vienmēr ir bijušas aktuālas reizēs, kad jāizvēlas rotaslietas sev vai dāvanai. Sudraba rotas var būt arī rokas sprādzes, kājas sprādzes, dažādi kuloni un cita veida juvelierizstrādājumi. Gaumīgas un elegantas rotaslietas ir iespējams iegādāties kā dāmām, tā kungiem. Gredzeni un kuloni var būt ne tikai interesantas formas, bet arī ar dažādiem pusdārgakmeņu un dārgakmeņu akcentiem, kā arī tajās var tikt iestrādāts, piemēram, ļoti skaists jūras izskalots stikliņš, kas radīs lielisku kopējo kompozīciju.

IEGŪSTI JAUNAS ROTAS PĀRKAUSĒJOT VECĀS!

Pareiza rotu kopšana paildzina to kalpošanas laiku un tās nav nepieciešams nest remontēt. Ir iespējams arī pārkausēt esošās rotas, kas savu laiku nokalpojušas vai vairāk netiek lietotas, lai radītu ko pavisam jaunu. Ja nepieciešams pārveidot rotas, piemēram saīsināt kaklarotas vai samazināt gredzena izmērus, juvelieris noteikti spēs palīdzēt arī šādā gadījumā. Ir atrodami dažādi līdzekļi, ar kuriem iesaka kopt un tīrīt dažāda veida rotaslietas, taču labākos risinājumus ieteiks meistars.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *